Виртуална кредитна карта?

Някой да сподели откъде пазарува виртуални кредитни карти (vcc), които са надеждни и стават за активиране на Адуърдс?
 
От: Виртуална кредитна карта?

Не те знам какво разбираш под "vcc" демек виртуална кредитна карта. Аз съм притежател на такава карта издадена от банка ДСК. И преди да напишеш каквото да и да било на самата карта пише "virtual credit card" visa. А сега обясни за какво мислиш ти :)
 
Става въпрос за наистина "виртуални" карти, които се ползват единствено за активиране на разни услуги, които изискват да имаш валидна кредитна карта. Предполагам, който е ползвал такава ще ме разбере.
Има доста сайтове, които предлагат за по $5-7, ама ми приличат на скам.
 
От: Виртуална кредитна карта?

Ей тука немога да ти помогна братле. Аз с мойта си пазаря отвсякъде без никакви проблеми :)
BTW разгледай тоя линк http://www.dskbank.bg/Page/default.aspx?xml_id=/bg-BG/Individuals/dskdirectpersonal/VirtualVisa/ да добиеш представа аз за какво ти говоря ;)
Успех!

П.С. Аз имам ВИЗА, мама има Мастъркард :–)
 
От: Виртуална кредитна карта?

entropay.com работи с paypal, adwords, bidvertiser.
Регистрираш се и добавяш метод за депозит (кредитна карта).
След като имаш кеш в сметката може да си правиш колкото искаш въртуални карти ;)
 
Да, и аз се ориентирах към ЕнтроПей, но все още не съм заредил пари в акаунта, за да видя как работят реално.
 

Горе