Виртуални кредитни карти за фейсбук?

momcheto

Well-Known Member
Здравейте,
снабдиха ме с 3 хиляди виртуални кредитни карти. Чудя се дали стават за фейсбук реклама? Опитах само че ми излиза да се свържа с банката, имало проблем.

Мисълта ми е нали изискват имена, адрес, пощенски код, държава, град и щуротии, които ги нямам.
rolleyes.gif
Измислих някакви, нямаше грешка, освен съобщение...което забравих да копна, но като цяло имало проблем с картата. Пробвах 3-4-5 пъти и фб очаквано ми банна акаунта
gator.gif
Добре, че беше фейк акаунт.

Някой има ли опит?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

За google виртуални карти се приемат, но facebook не приема виртуални карти вече.Поне аз така знам :)
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Всъщност, аз опитах да вкарам ваучера и едновременно и картата... да верифицирам ... да не е от това. щото чета в нета

Facebook Virtual Credit Card ( vcc ) .
You can now use Facebook Advertising in order to reach your exact audience and connect real customers to your business. Connect with Real People. Reach over 150,000,000 active Facebook users. Attach social actions about your business to your ads. Create demand for your product with relevant ads.

You will get the following VCC details delivered to your email:

• 16 Digit Virtual Credit Card Number
• 3 Digit CVV2/CVC2 Code Number
• Expiry Date (**/****) mm/yyyy

What else, This is 100% Pure LEGAL And SAFE.

Your Facebook Advertising Account Will Remain Verified for life.

While Placing Order, Please make sure you enter your email correctly. your Facebook Advertising virtual credit card details will be sent directly to this address within 12 -48 hours of time. Do Not Forget to Check Your Spam/Bulk mail folder.


Ето каква грешка ми дава:
[h=2]The authorization for this card was declined. Please verify that all card information you've provided is accurate, and try again.

If you continue to experience these problems, you will have to contact your bank or card issuer to find out why the authorization was declined.[/h]
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Всъщност, аз опитах да вкарам ваучера и едновременно и картата... да верифицирам ... да не е от това. щото чета в нета

Facebook Virtual Credit Card ( vcc ) .
You can now use Facebook Advertising in order to reach your exact audience and connect real customers to your business. Connect with Real People. Reach over 150,000,000 active Facebook users. Attach social actions about your business to your ads. Create demand for your product with relevant ads.

You will get the following VCC details delivered to your email:

• 16 Digit Virtual Credit Card Number
• 3 Digit CVV2/CVC2 Code Number
• Expiry Date (**/****) mm/yyyy

What else, This is 100% Pure LEGAL And SAFE.

Your Facebook Advertising Account Will Remain Verified for life.

While Placing Order, Please make sure you enter your email correctly. your Facebook Advertising virtual credit card details will be sent directly to this address within 12 -48 hours of time. Do Not Forget to Check Your Spam/Bulk mail folder.


Ето каква грешка ми дава:

А пробва ли я някъде другаде тая карта? Щото може и да не е от ФБ ами от картата
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

А пробва ли я някъде другаде тая карта? Щото може и да не е от ФБ ами от картата

Ами пробвах около 4-5 от тея 3000 и то от средата, началото, края..и все същото съобщение. Ти успяваш ли ?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Ами пробвах около 4-5 от тея 3000 и то от средата, началото, края..и все същото съобщение. Ти успяваш ли ?

Аз успявам ама моята карта си е нормална :) пробвай някъде другаде да я въведеш тая кредитна карта, нещо хостинг ... да видиш дали там ще я приемат?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Аз успявам ама моята карта си е нормална :) пробвай някъде другаде да я въведеш тая кредитна карта, нещо хостинг ... да видиш дали там ще я приемат?

Упълномощаването не бе успешно: Не е посочена причина

Това получавам от Адуърдс...при опит с промоционален и да валидирам картата. А например кой хостинг да пробвам?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Упълномощаването не бе успешно: Не е посочена причина

Това получавам от Адуърдс...при опит с промоционален и да валидирам картата. А например кой хостинг да пробвам?

e който си харесаш :) хостгатор блухост "любимия ми" justhost :)
 
аз се чудя защо не си вземете витуална виза от ccb / easypay

http://virtualcard.ccbank.bg взимасе за 15 мин в работно време а се занимавате с някакви странни неща ... и струва 2 лева каквото е над два лева може да се харчи...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

e който си харесаш :) хостгатор блухост "любимия ми" justhost :)

Добре де, ама тряя си взема някаква простотия и да я платя. То в случая трябва някакъв ваучер ... ?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Добре де, ама тряя си взема някаква простотия и да я платя. То в случая трябва някакъв ваучер ... ?

добре де купи си един инфо домейн от годеди тогава
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

добре де купи си един инфо домейн от годеди тогава

Добре де, за какво ми е виртуална карта за купуване на домейн, например? Реално то трябва пейпалът да ми е вързан с някаква карта, не е ли така?

Хахах май трябва да вържа пейпала с карта от тези хах.
Дори и да установя, че не работят тези карти, какво следва?
Направо не ми се занимава.
 
От: Re: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

аз се чудя защо не си вземете витуална виза от ccb / easypay

http://virtualcard.ccbank.bg взимасе за 15 мин в работно време а се занимавате с някакви странни неща ... и струва 2 лева каквото е над два лева може да се харчи...
Аз ползвам такава карта за пейпал и за google, но мисля, че не стават за ваучерите във facebook.Ти пробвал ли си дали стават ?
 
От: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Добре де, за какво ми е виртуална карта за купуване на домейн, например? Реално то трябва пейпалът да ми е вързан с някаква карта, не е ли така?

Хахах май трябва да вържа пейпала с карта от тези хах.
Дори и да установя, че не работят тези карти, какво следва?
Направо не ми се занимава.

Ами ако не ти работи самата виртуална карта, да си скъсаш гъза не моеш я ползва във ФБ :)
 
Re: От: Re: Виртуални кредитни карти за фейсбук?

Аз ползвам такава карта за пейпал и за google, но мисля, че не стават за ваучерите във facebook.Ти пробвал ли си дали стават ?

не съм, но защо да не става картата си е точно като всяка пластика (само не може да я снимаш ако ти поискат разширена верификация понеже сме българи) не се знае че виртуална ако ти я искат въпроса е друг че доста от купените по интернет виртуалните карти са със да го кажем меко са със съмнителен източник... тази си е от банка
 

Горе