Всичко за оптимизацията на един онлайн магазин...?

nixy

New Member
Здравейте! Това ми е първият пост в този красив форум. Та на кратко моят проблем:
Реших да си направя онлайн магазин за...(няма значение). Захванах се на работа, купих домейн и хостинг, инсталирах си софтуер Opencart и направих частична онпейдж оптимизация(мета тагове,уникални текстове ключови думи, описания, етикети и т.н.). Та сега стигнах до оффпейджа - тоест популяризирането на сайта. Обаче тука вече не съм на "ти" с нещата и се надявам да ми помогнете.

Писане на статии, добавяне в соц. мрежи, директории, сателитни сайтове, подписи във форуми, коментари във тематични блогове, facebook, twitter и google+ страница и куп други дейности са в главата ми засега. Обаче всичко е толкова разбъркано и не знам откъде да почна, че да изглежда натурално на google. Не искам гошо да ме вижда така, че все едно за него правя всичките неща. Целта ми е да популяризирам сайта с добри линкове и без спам. Та ако можете да ме насочите откъде да се хвана за работа и как да действам. Защото все още нямам точен план за оптимизация.
 

Горе