Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Radost

Active Member
Въпросът е,че безплатната им платформа за конкурси от 21 дни,без предупреждение стана на 14 дни. Сега се чудя дали съм в заварено положение или до няколко дни да очаквам "изключване " на конкурса. Накрая може и 3 дни да го направят,но няма да им платя.
 
Въпросът е,че безплатната им платформа за конкурси от 21 дни,без предупреждение стана на 14 дни. Сега се чудя дали съм в заварено положение или до няколко дни да очаквам "изключване " на конкурса. Накрая може и 3 дни да го направят,но няма да им платя.

Ся и ако ни светнеш за кво точно иде реч може и да изразим някакво мнение. Ако просто искаш произволна съпричастност ето:

"Аууууу, тъй ли? Тяхнатата ма**а гнусна в г$#@ рун$%# и леля им в $#%$%^@ да %^#@. Как не ги е срам и %^#@& с T&$^&*# такива неща да правят. ^#&*#@ гнусни такива и да подвеждат хората. Възмутително!"
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Каква е тази безплатна платформа за конкурси? :shock:
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Мисля,че е една платформата:
http://promotion.binkd.com/Signup.aspx

Първоначално беше 21 дни,а от днес или вчера е 14 дни. Видях и регистрационната поща,няма писмо. При одобрение на снимки вече дава "грешки" и тук -таме минава някоя снимка. Надявам се утре да махнат бъга или каквото е там.
Може и съпричастност,ако нямате мнение...
 
Re: От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Мисля,че е една платформата:
http://promotion.binkd.com/Signup.aspx

Първоначално беше 21 дни,а от днес или вчера е 14 дни. Видях и регистрационната поща,няма писмо. При одобрение на снимки вече дава "грешки" и тук -таме минава някоя снимка. Надявам се утре да махнат бъга или каквото е там.
Може и съпричастност,ако нямате мнение...

а каква е връзката с фейса? - не се бъзикам, наистина не схващам нищо
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Съжалявам за безидейността си и пълната липса на съпричастност, но все още не разбирам в какво е трагедията.
Нещо конкурсче за снимки ли е, за какво иде реч?
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Нещо си в грешка колежке, това няма общо с Фб.
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Сайта има общо с ФБ, но правилата не са на ФБ ами на на тоя promotion.binkd.com

Какво да ти кажа.. за без пари.. могат да си сменят условията както си ги искат.
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Прави сте ,че не е баш ФБ. Искам да раздам награди на реални хора,а не да отбия номера,а такива неточности явно са често срещано явление. Както и да е,благодаря за разясненията :) Ако някой има отношение към конкурси,ще е интересно да чуем мнение.
Сега съм пуснала тематичен със снимки. Имам желание за конкурс(пак чрез набиране на фенове) за най-харесван цитат или мисъл,но не знам българският народ доколко би се включил :oops:
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Абе да не се изкажа и аз неподготвен ама не мен например като съм си в профила не мога да видя от къде мога да създам страница виждам единствено ми предлага да създам група. Като обаче не съм си в профила и влезна във ФБ в горният десен ъгъл има бутон да направя страница - или аз не гледам къде трябва или за пореден път се убеждавам че тия са много зле.
Отделно че от известно време като съм си в профила не ми дава опция да публикувам линк - предлага ми само публикуване на снимка. В другите ми профили нямам такъв проблем там мога да си публикувам линкове - дали нещо не са ме ограничили.
 
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Сайта има общо с ФБ, но правилата не са на ФБ ами на на тоя promotion.binkd.com

Какво да ти кажа.. за без пари.. могат да си сменят условията както си ги искат.
Сайтът има общо с ФБ, колкото и всеки един сайт продаващ/разработващ фейсбук приложения.

Абе да не се изкажа и аз неподготвен ама не мен например като съм си в профила не мога да видя от къде мога да създам страница виждам единствено ми предлага да създам група.
https://www.facebook.com/?sk=pages&ap=1 - цъкни тука и ще го видиш

Отделно че от известно време като съм си в профила не ми дава опция да публикувам линк - предлага ми само публикуване на снимка. В другите ми профили нямам такъв проблем там мога да си публикувам линкове - дали нещо не са ме ограничили.
Ако сложиш линк не го ли хваща автоматично? Я дай скрийншотче, ако не те мързи :)
 
Последно редактирано:
От: Възмутена съм от ФБ и новите им правила

Ако бях на твое място, бих ползвала northsocial. Има и други приложения за конкурси и игри - само потърси в Google. Аз съм най-доволна от НС, но ако решиш нещо по-евтино и свободно - опитай Shortstack com. Не забравяй, че ще ти трябва и SSL сертификат - вече няма безплатен обяд при ФБ. О, и не забравяй, че в новите Google пайджове нещата са много по-затегнати :) Успех
 

Горе