Въпроси, относно loading методи за AdSense

Kalcho50

New Member
Здравейте! Разгледах из различни фейсбук групи и видях хора, които предлагат "Loading Methods" и обещават различни дневни печалби от 10 до поне 500$ долара на ден. Да, цените са скъпи, но някой използвал ли е такива услуги? Реално, това може да са ботове и да ме баннат от адсенс, но е достатъчно и без това само ми слагат различни лимити всеки месец, бих рискувал да кешаутна за 1 месец и да става каквото ще.

Въпросите ми са следните:
1. Някой използвал ли е такива услуги?
2. Колко опасно е и изобщо възможно ли е да изкарам 1 месец така?
3. Познавате ли някой, от който мога да закупя такава услуга.
 
Карай го както до сега, защото след банна забравяш за акаунта, а може би следващо отваряне от мейл, IP и т.н. Като не ти допада платформата, смени, пробвай нещо различно, но да влизаш в някакви схеми с тънки далавери, не мисля, че е бизнес с каквато и да е перспектива, да не говорим, че ще е пълна загуба на време и никаква финансова обосновка на направеното. Едно врем това го правеха с едни т.нар. сърф сайтове. Поръчваш кредити и някакви кликачи им се ротират някакви сайтове и така. Абсолютна схема греда. Да не говорим за времената, в който се събираха групички, които се уговаряха на да си кликат по рекламите, за да препечелят нещо от AdSense. Няма да изкараш месец, ще те засекат за фрауд, после ще ти блокнат сумата, ще върнат към рекламодателите и ще ти затворят акаунта. Това съм го виждал стотици пъти точно от хора, които или са много отчаяни от AdSense или си мислят, че са намерили далаверата на живота си. И е грубо, представи си какво им е на рекламодателите, да дават пари за някакъв шитав трафик. Но вече не се и стига до там да се "препечели" по този начин. Дори не съм сигурен, че ще след тръгването на тази схема, ще дишаш чак цял месец. ;)
 

Горе