Въпросче за интернационална свързаност

Fishy

New Member
Искам да хостна няколко сайта, предназначени за англо-говорещи. Под англо-говорещи, разбирайте западна Европа и САЩ. Имам възможност да ги хостна при hostgator или някой български сайт. Предпочитам да си давам парите на българи, от колкото на чужденци. Бихте ли ме посъветвали дали това е удачно и дали няма да има проблеми със свързаността (разбирайте скорост, uptime и т.н.) от страна на чужденците ? Писах писмо на суперхостинг и те отговориха така:

Благодарим Ви, че избрахте да ползвате услугите предоставяни от
СуперХостинг.БГ.

Бихте ли ни дали малко повече информация за това какво ще представляват
сайтовете Ви, колко посещения и трафик очаквате те да имат?

По принцип имаме много добра свързаност както в България, така и в чужбина и
хостваме не малко сайтове, който са предназначени за извън България и не би
трябвало да имате проблем със Видимостта на Вашият сайт от всяка точка на
света.

Ако имате допълнителни въпроси в областта на предоставяните от
СуперХостинг.БГ услуги, не се колебайте да се свържете с нас и на посочените
по-долу телефони или посетете страницата ни с често задавани въпроси на адрес:
http://help.superhosting.bg.

Искам, обаче и безпристрастно мнение.
 
няма да давам мнение по темата понеже съм леко пристрастен :) само ще ти дам един тип ако избереш суперхостинг - направи го до 1.02, след това влизат нови по-високи цени (но и с по-добри параметри).
 
По-добре е машините, на които е уеб сайта ти да са в САЩ, ако целиш такава аудитория. Връзките са несъизмеримо по-добри и стабилни, въпреки, че у нас от поне 2 години мрежата се подобри значително. Избери САЩ. Можеш да си намериш добър хостинг за под 100 лв. на година. Сега $ e с нисък курс към лв. и това е добре.

Мога да си осигуря хостинг или да ти препоръчам добра компания!

PS: Няма никакво значение, както ще слагаш на сайта си, ако не е незаконно съдържание - warez, mp3 или неща с copyright.

Поздрави
Димитър
 

Горе