Въпросче за StumbleUpon

mendy

New Member
Някой ако може да ми обясни на какъв принцип SmubleUpon решава, че сайта който съм публикували там съдържа полезна информация и той започва да се разпространява из потребителите на StumbelUpon ще съм му много благодарен :)

За втори път вече ми се случва, след като публикувам там някой от статиите в моя сайт, само няколко минути след това да имам стотици посещения от StumbelUpon. В смисъл, че статията е съвсем нова, за нея никой не е гласувал и тя започва да се разпространява из потребителите на StumbelUpon без и аз да знам защо. Вчера един час след като си постнах новата статия, тя беше посетена от 320 човека от StumbelUpon, в което няма нищо лошо разбира се :)
 
От: Въпросче за StumbleUpon

Другите потеребители решават. Общо взето и тук важат основните правила както при повечето social bookmark сайтове... Имаш много приятели, те ти вотват нещата ако са читави, други хора ги вижат при тях и тн... ако имаш добра статия нещата горе-долу стават, освен ако някой пеерас не се мъчи да те преебе... Примерно в digg се носоят слухове за Bury бригади, които не пускат част от сайтовете... напоследък почвам да си го мисля все повече защото виждам как супер интересните теми изчезват от Upcomming с под 150-200 гласа, точно малко преди да излязат на първа...
 
Re: От: Въпросче за StumbleUpon

Другите потеребители решават. Общо взето и тук важат основните правила както при повечето social bookmark сайтове... Имаш много приятели, те ти вотват нещата ако са читави, други хора ги вижат при тях и тн... ако имаш добра статия нещата горе-долу стават, освен ако някой пеерас не се мъчи да те преебе... Примерно в digg се носоят слухове за Bury бригади, които не пускат част от сайтовете... напоследък почвам да си го мисля все повече защото виждам как супер интересните теми изчезват от Upcomming с под 150-200 гласа, точно малко преди да излязат на първа...
тая твоята последна дето я вотвахме излезе обаче :D
 
От: Въпросче за StumbleUpon

Гледай да събмитваш в related категория.

Не просто гледай... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО submit само в related категории, защото иначе шанса да те thumbdown за грашна категория e oгромен
 
От: Въпросче за StumbleUpon

Здравейте! :)

Това, за което говорите да не би да е същото като българското dobavigo.com ?
 

Горе