Въпрос за амазон

Silver320

Member
Здравейте имам една питанка.
Искам да продавам мой продукт в амазон но ме интересува както в ибей ли има ограничение на листваните продукти ? И мога ли да си платя накакъв пакет който да ми позволява да листвам повече продукти? И колко са на брой ?
 
Няма ограничение в броя на листваните продукти.
Амазон има два плана за продавачи - individual и professional. Individual няма месечна такса, но плащаш $0.99 за всеки листинг, не се сещам дали нямаше и други лимити, най-добре отвори https://sellercentral.amazon.com/gp/help/help-home.html и се разрови. Professional е $39.99 without VAT :)
 
Здравейте, днес се регистрирах в Амазон за професионален акаунт и имам доста въпроси има ли някой запознат към когото мога да се обърна, защото си нямам почти никаква идея от повечето неща. Аз съм в България а профила е за амазон.ком и ми казват че е само за САЩ и КАНАДА. Интересува ме от тук имам ли право да пращам пратките или не одобряват? И някой запознат ли е как става изпращането на стоката към тяхната база в САЩ?
 
.com е US/CA верно е
Това което говориш се казва fulfilment за пращането от техния склад. Ама струва кинти и има особенности.
По-добре е да ги пращаш от щатски склад (може и да не е на АМЗН).
 

Горе