Въпрос за разплащанията от GenBucks

ZzZaPyr

Member
Трябва ли да имам 18 за да осребря чек ако ползвам чеково разплащане , и адреса да го напиша ли и Англииски и на Български за всеки случаи , че са не знае какви пощальони имаме.
Ако избера с Е-паспорт пак ли трябва да имам 18 , и как точно мога да изтегля парите си от там ??
 
За да осребриш чека трябва да имаш 18. Ако поискаш парите чрез epassporte е ти трябват (макар, че май декларираш, че ги имаш). Парите от epassporte можеш да си ги дърпаш с дебитна карта, която те ти пращат срещу $35(не съм напълно сигурен, че това е точната цена). Иначе за адреса не е нужно да го пишеш и на български. Пощалюните разбират адреса и ти го носят..или може би някой им казваа...незнам:)
 
GenBucks ти пращат безплатна Visa Electron (дебитна). разплащат по 2 начина е-паспорт(минимум 100$) и банков превод(минимум 1000$). Когато нямаш 18 години все 1 си с вързани ръце. Регистрирай се с данните на баща си.
 
бате с епаспорте като теглиш пари не те питат на колко си, от всички банкомати става а гена дават както казаха безплатна епаска на първите ти 100$
 

Горе