Въпрос за теглене на кредит

MihailMihov

Well-Known Member
Искам да изтегля малък потребителски кредит. Никога не съм теглил и затова отивам в ДСК да питам как стоят нещата (понеже там ми се превежда заплатата). Общо взето ми станаха ясни нещата, жената каза, че щом там ми се превежда заплатата поръчител не ми трябва. Но ми каза че трябва една бележка да я занеса на работодател да я попълни и с нея да се върна в ДСК, ако реша да тегля кредита. Искам да попитам има ли възможност за теглене без тази процедура с бележката при работодател (имам поръчител ако се наложи).
 
От: Въпрос за теглене на кредит

Бележката се изисква за да ти определят размера на сумата, която може да ти бъде отпусната. Без бележка няма да стане.
 
От: Въпрос за теглене на кредит

Пич, искат ти доказуемост на дохода за последните 6 или 12 месеца. С поръчител, без поръчител при потребителския кредит под 10к лв основния източник на погасяване са регулярни месечни приходи. Банката си връзва гащите от гледна точка на риск и застрахователите, които всеки път им бучат на главите или БНБ, която им мели за резервите. Искаш да минеш апокрифно - търчи при някоя фирма за експресно кредитиране, там срещу лична карта ще ти дадат кредит, но ще те обуят с такава лихва, че задника ще те боли още няколко години след това.
 
От: Въпрос за теглене на кредит

Отиваш при кака ти Лили и ша ти уреди кредита
 
От: Въпрос за теглене на кредит

Искам да изтегля малък потребителски кредит. Никога не съм теглил и затова отивам в ДСК да питам как стоят нещата (понеже там ми се превежда заплатата). Общо взето ми станаха ясни нещата, жената каза, че щом там ми се превежда заплатата поръчител не ми трябва. Но ми каза че трябва една бележка да я занеса на работодател да я попълни и с нея да се върна в ДСК, ако реша да тегля кредита. Искам да попитам има ли възможност за теглене без тази процедура с бележката при работодател (имам поръчител ако се наложи).

Можеш и без бележка - ако кандидатстваш за кредитна карта, мисля, че до 1 000лв при една стабилна заплата ще ти отпуснат лимит. Обаче лихвите са много високи - по принцип за кредитни карти във всяка банка са доста високи.

В Булбанк също май отпускат без бележка (може и да се лъжа), обаче съм чувала доста негативни мнения за тях, че постоянно тормозят при закъснение, а лихвите са доста високи.

Но по-добре се информирай лично.
 
От: Въпрос за теглене на кредит

Стига да познаваш правилния човек може и без тия формалности, все пак сме в БГ
 
От: Въпрос за теглене на кредит

1. От ДСК никога не тегли, тея са най-големите педали.
2. По-добре въобще не тегли роб на банките е най-гадното нещо.

Иначе, ако искаш толкова да теглиш препоръчвам ти обб, много съм доволен от тях.
 

Горе