Въпрос за Adwords

helf_php

Active Member
Здравейте, до сега много не съм имал работа с Adwords, но имам стар акаунт там. Та въпроса ми е възможно ли е да ползвам adwords като физическо лице? В конзолата ми пише, че акаунта ми е настроен като фирмен. А аз нямам фирма. Така да го използвам акаунта за тест само да се уча. Бюджета мисля да е от рода на 40 - 50 лева на месец за тестове само. Да разуча платформата да видя какъв е ефекта?
 
Никой ли не знае как може да стане? Ще е проблем ли да си пускам рeклами без фирма? Или задължително трябва да се направи фирма?
 
Да не отварям нова тема. Някой да знае от къде да взема ваучер за Adwords?
 

Горе