Въпрос относно плащане във Фейсбук

potrebitel11

New Member
Здравейте, нов съм във форума и бих желал за съдействие :)
Миналата седмица пуснах рекламна кампания във фейсбук за 20 евро. След приключването й, при проверка на изразходени средства видях, че дължа двойно повече 40 евро. Някой попадал ли е в такава ситуация и какво ще се случи в действителност?
 
първо... защо рекламната кампания е в Евро , а не в $ ? За първи път срещам някой да плаща в Евро за реклама във фейсбук?!? Второ, обикновенно какъвто и бюджет да зададеш във фейсбук ... например 500 $ , самия Фейсбук ти взима парите от картата на всеки 25 $. Невъзможно е да надхвърли тази сума ако не ти вземе парите от картата.
 
първо... защо рекламната кампания е в Евро , а не в $ ? За първи път срещам някой да плаща в Евро за реклама във фейсбук?!? Второ, обикновенно какъвто и бюджет да зададеш във фейсбук ... например 500 $ , самия Фейсбук ти взима парите от картата на всеки 25 $. Невъзможно е да надхвърли тази сума ако не ти вземе парите от картата.
Сметката ми е еврова и имам зададен праг от 50 евро. Таксуваме на конкретна дата или когато изразходя поне 50 евро.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Сметката ми е еврова и имам зададен праг от 50 евро. Таксуваме на конкретна дата или когато изразходя поне 50 евро.
сметката няма значение в каква валута е , важното е , че Фейсбук ти таксува всичко в $. Това , че ти си видял , че от сметката ти липсват не 20 , а 40 Евро не означава , че ти се таксува в Евро. Фейсбук ти определя прага на плащания , а ти определяш сумата за която искаш да пуснеш реклама. На всеки 25 $ ти взима от картата.
 
Фейсбук все още не ме е таксувал за последната кампания. Предстои такова, въпросът, който задавам е съвсем друг и моля да не се отклоняваме от темата. Не е важно за мен в каква валута плащам. Питането ми е защо след като съм изразходил дадена сума за конкретна кампания, са ме таксували двойно?
 
Фейсбук все още не ме е таксувал за последната кампания. Предстои такова, въпросът, който задавам е съвсем друг и моля да не се отклоняваме от темата. Не е важно за мен в каква валута плащам. Питането ми е защо след като съм изразходил дадена сума за конкретна кампания, са ме таксували двойно?
не отклонявам темата , но по начина по който обясняваш нещата звучат нелогично и за това ти задавам тези странични въпроси които имат отношение спрямо таксуването ти от фейсбук. Виж си в дашбоарда на фейсбук профила какво как са ти таксували, има история. Ако си недоволен пишеш на супорта на фейсбук с въпроса защо са те таксували двойно.
 
не отклонявам темата , но по начина по който обясняваш нещата звучат нелогично и за това ти задавам тези странични въпроси които имат отношение спрямо таксуването ти от фейсбук. Виж си в дашбоарда на фейсбук профила какво как са ти таксували, има история. Ако си недоволен пишеш на супорта на фейсбук с въпроса защо са те таксували двойно.
Проверил съм всичко. Има някаква нередност при тях. Преди малко за миг отчете толкова, колкото реално съм изразходил. Сега пак се е увеличила двукратно дължимата сума. Не знам накрая колко ще ми вземат от картата. Отворих темата, за да питам дали някой друг се е сблъсквал с това и дали знае каква е точната причина.
 
Е какъв евроатлантик си, всичката горница отива за победата на Украйна. :D
 

Горе