Въпрос относно продуктите на MN, GB и JB

sm666

New Member
Здрасти на всички!
Значи реших да се занимавам с "health" продуктите на тези афф програми. Решил съм в един сайт да комбинирам всичките health, weight loss, hair, skin и т.н. продукти. Ще ги разделя на категории измислил съм го и мисля, че ще стане готино. Въпросът ми е penis enlargement, more sperm, big breast и другите продукти от този сорт дали спадат към някаква 18+ категория или не? И одачно ли е да ги сложа в категория Man's Health/Woman's Health.
Ако някои е правил такъв опит или има такъв сайт дали ще може да ми даде линкче да разгледам. (не че има малко в нета). Мерси предварително.
 
значи ще се опитам да ти отговора най - изчерпателно.
1во - продуктите за пенис енларгмент и т.н. приспадат съответно към менс и уоимънс хелт , това е така по цял свят , дори и при събмитване на директории тези сайтове са листнати точно под този клас , така че това не трябва да те притеснява.
2ро - искам да ти обърна внимание на цялостната ти идея - първо хубаво е че си ентусиазиран , но нека ти "налея малко акъл".
Значи в момента интернет пространството е пренаселено с сайтове , които са под формата в който ти ще пускаш . Както сам се досещаш такъв тип сайтове са трудно за поддръжка , а от гледна точна на СЕО-то изискват доста ресурси като време , пари(не е задължително , но е препоръчително) , ЗНАНИЯ и ОПИТ. Та виждам че това явно ти е първия подобен проект и моят личен съвет е да се захванеш първоначално с един продукт , докато натрупаш по много от 2те одебелени думички по горе. След това спокойно ще можеш да се хвърлиш смело напред при големите сайтове с много продукти.
Това е от мен дано съм бил полезен , поздрави Цветан :wink:
 
Мерси за отговора! Доста добър беше въпреки, че ми разби надеждите. :D Както и да е. Реших да пробвам друго. Да направя отново в един сайт продукти за пенис енларгемент,море сперм и други от този тип, познати са ви, ГБ е пълен с такива. Мисля, че е по таргетирано и ще ми е по лесно. Ти какво ще кажеш Цветко. :) Мерси пак за отговора.
 
sm666 каза:
Мерси за отговора! Доста добър беше въпреки, че ми разби надеждите. :D Както и да е. Реших да пробвам друго. Да направя отново в един сайт продукти за пенис енларгемент,море сперм и други от този тип, познати са ви, ГБ е пълен с такива. Мисля, че е по таргетирано и ще ми е по лесно. Ти какво ще кажеш Цветко. :) Мерси пак за отговора.
Пак е по добре от предишния вариант , абе кво ме слушаш давай смело там и тва е тука сички сме на принципа проба-грешка :wink:
 
sm666 каза:
Здрасти на всички!
Значи реших да се занимавам с "health" продуктите на тези афф програми. Решил съм в един сайт да комбинирам всичките health, weight loss, hair, skin и т.н. продукти. Ще ги разделя на категории измислил съм го и мисля, че ще стане готино. Въпросът ми е penis enlargement, more sperm, big breast и другите продукти от този сорт дали спадат към някаква 18+ категория или не? И одачно ли е да ги сложа в категория Man's Health/Woman's Health.
Ако някои е правил такъв опит или има такъв сайт дали ще може да ми даде линкче да разгледам. (не че има малко в нета). Мерси предварително.

Казвал съм го 100 пъти в този форум. Ако играеш тото кога е по голям шанса да спечелиш? като пуснеш 1 фиш или като пуснеш 100? Един фиш изисква малко по малко средства и усилие за попълването. Но прецени си сам колко искаш да ти е вероятноста да спечелиш. С по 1 фиш може да мине 3-4 години докато удариш някой 4-ка. :) Успех
 

Горе