Въпрос относно скрипт

PaTcKo

New Member
Здравейте,
Искам да Ви попитам дали някой знае скрипта по който е направен silabg.com и дали те сами са си писали сайта или е направен с някакъв скрипт. Извинявам се, но съм невеж по въпроса. Предварително Ви благодаря.
Поздрави
 

Горе