Въпрос по ИСТОРИЯ :) Партии които са били на власт досега

exP

Banned
така може аз да съм единствения ученик тук но искам да се допитам след като има бая хора които са завършили и евентуално ще могат да ми помогнаш дадохами задача по история да изброя всички партии които са били на власт досега и ето какво трябва да се направи

Правителствен състав | кога и как идва на власт | вътрешна политика | външна политика | политически сили при управлението на правителството | кога и как падат от власт

трябва да се попълни всичко за всяка партия последователно като се почва от БЗНС можели да ми кажете от къде мога да намеря такава информация за всичките партии или ако някой може да ми помогне да го напиша като кажи някоя друга партия :) и там управлението и ще съм ви много благодарен :) трябвами до днес вечерта че утре... ;(
 
От: Въпрос по ИСТОРИЯ :)

Дай малко да помогнем :(

1. Ето ти електронно издание
2018.jpg

Код:
zamunda.net/details.php?id=72750
2. Тука са ти пък правителствата:
http://bg.wikipedia.org/wiki/Правителства_на_България

3. Обърни внимание и на политическата ориентация на учителя и ако нямаш доказателства, се опитай да се придържаш към неутралност и факти. Сред учителите още има доста промити мозъци, които си играят на сини бабички, комунисти и придворни, вместо да правят кинти.

Дано ти е от полза!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Въпрос по ИСТОРИЯ :)

успях само за 1 партия бзнс да направя всичките неща немога да открия кои други партии са били на власт сичко прерових или съм сляп или го няма в викито няма нищо :(
 
От: Въпрос по ИСТОРИЯ :)

предадох материала иначе беше от БЗНС до сега всички управляващи партии може да локвате
 

Горе