Въпрос свързан с Alertpay

bgtifo

Well-Known Member
Искам да попитам направих си рег. в Alertpay.com имам дебитна карта Visa Electron към ОББ написал съм кода на банката и всички други неща които се изискват но след като направих всичко стъпка-по-стъпка ми изписва следното , какво означава това и как общо има тук Райфайзенбанк ?


Instructions for depositing funds in Bulgaria with your United Bulgarian Bank XXXX20 bank account

Please make arrangements to transfer funds from your personal bank account to the account shown below. You may do this using your banks online Internet banking facilities, by a telephone banking service or in person at the branch.


In all cases you must enter your bank deposit code as part of the transaction to ensure your payment is applied correctly. When entering your bank deposit code, please ensure that you only enter numbers; any additional text will cause delays in your deposit. If you are unable to enter the full bank deposit code, remove the first 2 numbers and enter the remaining digits.


AlertPay Bank Details


Bank: Raiffeisen Bank EAD
Account Name: Earthport Plc
IBAN: nesto si
SWIFT BIC: nesto si
Bank Code: 15591550
Account Number: nesto si
Bank Deposit Code: nesto si
 
От: Въпрос свързан с Alertpay

Това са данните и инструкциите как да направиш депозит към AlertPay а сметката за Райфайзенбанк е тяхна няма нужда да криеш номерата :п
 
Разбирам но може ли да ми поясните какво общо има това с регистрацията на моята карта от ОББ , защо аз регистрирам дебитна карта Visa electron от ОББ и съответно ми се появява някаква сметка за депозиране към Райфайзен ?
 
От: Въпрос свързан с Alertpay

Знам ли :)
Да не си объркал и си регистрирал банкова сметка?
Може би ако кажеш по ясно какви действия си извършил ще можем да ти помогнем. Аз лично съм регистрирал Visa Electronи и нямаше проблеми :(
 
Ами извърших всички необходими действия по регистрацията на акаунт в Alertpаy смисъл , Account number : последните десетцифри от IBAN-а , после самият IBAN имена , пароли , e-mail към abv имената ми , държавата ми някакъв BIC номер , кода на банката и това е ... След което ми изписа текста който съм paste-нал тук , но не мога да разбера каква е тази райфайзен банк и защо ми изписва това като моята Visa electron e към ОББ ...

Консултирах се и с други хора които ми казаха че е възможно към този момент дебитната ми карта де е можело да се ползва само като дебитна карта , тоест да не е подържала интернет банкиране ... Следователно влезнах в сайта на ОББ и попълних някакъв регистрационен формуляр за интернет банкиране ...
Тъпото в цялата тази история е тази сметка която излиза към райфайзен и не знам дали акаунта ми в alertpay в момента е към моята карта от ОББ или парите които евентуално смятам да получа да отидат към тази сметка в Райфайзен - сметка фантом , аз такава сметка нямам и никога не съм имал.

Това моля ако някой може да ми помогне , защото съм в Филм!
 

Горе