Голям спад на посещения от ФБ ?

ST-1

Well-Known Member
От 3 дни имам доста сериозен проблем с трафика от ФБ. Говоря за около 10 ПЪТИ надолу.
Не съм убеден, но може ли причината да е в атака на домейна, под атака има предвид яко докладване във ФБ и от там да страдат публикациите на домейна и на около 10тина поддоменйна?
Ако има нещо такова къде може да проверя, тъй като нямам някакви известия или нещо подобно?

Съмнението ми е породено от конфликт с едни палячовци копирали цялата концепция за работа от до.

Или ,ако е възможен друг проблем (За което се надявам) какво може да е ?
 
Не си ли свикнал с това вече? Трафикът си пада, когато иска - с или без причина. По принцип има спад последните 3-4 дни при всички. Явно пак нещо правят. Щом е толкова драстичен спада - най-вероятно си в "блеклиста". След месец може би ще ти пуснат пак някакъв трафик. После ще ти го спрат и така.. :D
 
Не си ли свикнал с това вече? Трафикът си пада, когато иска - с или без причина. По принцип има спад последните 3-4 дни при всички. Явно пак нещо правят. Щом е толкова драстичен спада - най-вероятно си в "блеклиста". След месец може би ще ти пуснат пак някакъв трафик. После ще ти го спрат и така.. :D
Ами не е точно така, на всички поддомейни са различни профили. При отделен домейн от този трафика си е както обикновено.
Другото, което е първо питах 3ма човека занимаващи се със същото, при някои дори има ръст.
Аз съм свикнал с шарения трафик, но тука нещо рязко се случи и то при 10 сайта , не един. Правя си експерименти с пускане на стари публикации, които са актуални и към момента и са носили сериозен трафик. Пускам и в сайта има макс 2ма човека пффф
 

Горе