Давам шанс

deffnews

Well-Known Member
Понеже няколко пъти предложих опцията за колаборация, конкретно за регистрация на домейн, предимно на доверие, избран от мен домейн, в който да участвате финансово, без да знаете какъв е домейна и никой реално не се отзова - е, сега предлагам това "обърнато".

Предлагам ви, на доверие, да участвам финансово в регистрация на избран от вас домейн, който вие да регистрирате. Без да знам какъв е домейна. Да видим, ще се получи ли нещо...

Предложението важни за по-евтини разширения, info, eu и т.н.
 
то инфото колкото ком, кое му е евтиното
 
то инфото колкото ком, кое му е евтиното
Добре, няма значение, давам ти ориентировъчно, всъщност каквото искаш разширение от по-евтини си избери. Не ми казвай името, което ти е в главата. Може да ми кажеш общи неща, защо искаш да регнеш такова име, за какво смяташ, че ще е подходящо, твоята визия и т.н.
 
по евтини са за регистрация, ама подновяването е скъпо, но ти така или иначе до втора година няма да го докараш
 
по евтини са за регистрация, ама подновяването е скъпо, но ти така или иначе до втора година няма да го докараш
И каква реална връзка има това. Избери си разширение, примерно за 10 лв, аз ще ти дам половината. Регни го. После го сподели.
Имаш реална оферта в случая, както и всеки друг.
 
Демек офертата ти е да спестя 5 лв срещу това да знаеш какво съм регнал (и да ми сталкваш бизнес начинанията)?

Трябва да помисля...
 
Демек офертата ти е да спестя 5 лв срещу това да знаеш какво съм регнал (и да ми сталкваш бизнес начинанията)?

Трябва да помисля...
Без скобите.
 
Защо даваш шанс ? :rolleyes:
Да ти кажа, тук се замислих защо. Сякаш няма рационални и безапелациони отговори. Може би защото е хубаво хората да получават шанс. Не виждам как, ще ставаме общество, ако поне на моменти не загърбваме различията си. Малко като политическа реч звучи...
 
В едно общество, винаги има различия. Та ние двамата с теб сме различни, да се убием ли за това ?
Не, разбира се, че не !
Дори, когато бог от светлината живот е създавал, е имало сенки ..
.. и сенките са част от живота създаден от бог !
Не всички от светлината сме огрени, но тя търси ни на вред !
Ти добра душа си Дефо, и светлината над теб ще заблести ..
 
В едно общество, винаги има различия. Та ние двамата с теб сме различни, да се убием ли за това ?
Не, разбира се, че не !
Дори, когато бог от светлината живот е създавал, е имало сенки ..
.. и сенките са част от живота създаден от бог !
Не всички от светлината сме огрени, но тя търси ни на вред !
Ти добра душа си Дефо, и светлината над теб ще заблести ..
Нарушаваш петият закон на роботиката.
 

Горе