Дайте малко разяснения за Epassporte i GenBucks

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Абе последно време взимам да се зарибявам по affiliate програми...
Сега съм си наумил да намеря някаква свързана с ел.части(говорители, елементи, кондензатори, диоди и т.н.) и да направя сайтче и да печеля от него. Засега немога да намеря, но ако сте срещали някоя пишетеТУК

Та сега по темата...
Зачудих се дали ако съм под 18 години мога да получа пари от GenBucks, но тъй като те плащат с Epassporte трябва да се питам дали мога да ползвам него ако съм под 18 години?
Как да постъпя според вас? Да въведа в профила си в GenBucks и в Epassporte данните на някой от родителите ми или няма проблем да са мойте?
Тъй като в момента съм натрупал пари и то само от реферали имам още един въпрос-> дали ще има проблем ако повечето или всички пари са спечелени от реферали(от които може би никой не е продал нищо или ако е продал някой то няма да са много хора) или не ?

П.С.
Знам си аз че трябва да чета правилата, но нямам навика... :?
P.S.2
Това Epassporte да не би да е нещо като кредитна карта и да може да се ползва в банкоматите ?(на това ми прилича на снимката :D )
 
Такава програма не съм срещал.

Никъде в epassporte не те питат на колко години си т.е. не искат дата/месец/година. (тях това не ги интересува, важното е да минават $ през сметката ти)

Ако парите ти са само от реферали, няма да ти ги пратят докато ненаправиш продажба.

Epassporte е нещо, като виртуална банка. Също така имаш виртуална виза и реална дебитна карта (виза електрон). Можеш да ги ползваш навсякъде където видиш знака на Виза - виртуален и реален свят.

btw сега чакам "Payoneer" Master Card - те искат пълна информация от лична карта.
 
Има едно I agree че си над 18 ако нещо се обърка могат да ти поискат да им пратиш документи и да стане фал (малко вероятно - но на мен ми се е случвало) регистрраи някои роднина ако те притеснява
 
От: Re: Дайте малко разяснения за Epassporte i GenBucks

Btw сега чакам "payoneer" Master Card - те искат пълна информация от лична карта.

Проблеми с тях има ли? Изискват ли нещо допълнително за да се убедят, че получателя на картата е този, за който се представя (напр. данни за кредитна карта издадена от българска банка)?

Тук пуснах тема специално за тези карти:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=4528
 
Най-сигурно е да се регистрираш на името на родител.
Или да изчакаш една година, или колкото там ти остава до навършване на 18 год.

Как ще спечелиш повече пари от реферали, отколкото от продажби не ми е ясно :)

С дебитната карта, която ти изпращат ePassporte можеш да теглиш пари от банкомати с логото на Visa или Plus.
От втората година услугата ще ти струва $35 годишно.

Иначе виртуалната кредитна карта е много удобна.
Перфектна за закупуване на хостинг, домейни и всичко останало онлайн.
 
От: Дайте малко разяснения за Epassporte i GenBucks

темата е малко старичка, но благодаря за помоща Ssh_oh
а за рефералите - то те се скъсват от продажби моите :) добре че е сайтчето ми, явно са научили нещо :)

П.С.
Междо другото все още търся такава програма за ел части, аудио и т.н. ... не че съм търсил много, но несъм намерил нищо засега
 
Последно редактирано:

Горе