Дайте съвети и предложения

Synthetic

Active Member
Здравейте ,искам да ми дадете предложения и различни идеи отностно моят сайт за психологията ,хоствам го от блоггер ,на 2 месеца е някъде ... таа това е искам да си кажете какво бихте направили ако беше ваш :)??

Аз имам идея да разменя линкс с няколко сайта за реферати ,курсови работи ,въобще свързани с образованието или някакви новини...
Също така смятам след като си взема първия чек от адсенс (дай боже да е по-скоро ,че още чакам ПИН :x :lol: ) да дам пари за да ми преведат статиите на английски и да направя сайта и на английски :) както е в др. сайтове там със знаменцата и смяна на езиците.
 
аз бих те посъветвал да промениш малко рекламната си стратегия, така с тези 2 ленти с реклами направо се чудя как някои клика на тях, сложи 1-2 квадрата - един между статиите, елемент с връзки пак между статиите.
 
netsurfer каза:
аз бих те посъветвал да промениш малко рекламната си стратегия, така с тези 2 ленти с реклами направо се чудя как някои клика на тях, сложи 1-2 квадрата - един между статиите, елемент с връзки пак между статиите.

Ами виж честно да ти кажа имам си други сайтове за adsense.От този ,не очаквам кой знае какви приходи и др.

мерси ,че откликна все пак.

Очаквам още предложения :)
 

Горе