Да спечелим слушалки

Moko

Well-Known Member
Мара! Отдавна не съм писал тука, даже и блоговете позарязах малко, ама какво да се прави... Май месец - натоварен месец!! Балове, това-онова...
Преди време ви бях писал за Limpa.bg и техните награди, нали? Да обаче екипа на Limpa доста смъкна точките като видя, че никой няма да успее да докопа дори телефон..
В момента има едни много готини слушалки, които са само 5 точки и могат много лесно да се вземат.. Помолих един приятел да се регистрира от моя линк и сега имам 2 точки... Ще ми помогнете ли за още 3 точки, моля? :)
Цялата работа е да се регистрирате и да цъкнете тук-там.. Трябва да качите снимка и да направите 30% активност, с която ще се сдобиете за около 15 минути...
Ако има хора без работа и са готови да помогнат, моля регистрирайте се от тук :

www.limpa.bg/reg/inv/Istoka

Благодаря предварително ;) И успех на тези, които се захващат със същото :) Наградите се пращат - един приятел е модератор там и каза че са изпратили няколко телефона и още от дребните награди... 5 точки не са чак толкова много ;-)
 
От: Да спечелим слушалки

то ако ставаше така... потребителите трябва да са активни 50% мисля не си ли чел ТОС-а ?
 
От: Да спечелим слушалки

то ако ставаше така... потребителите трябва да са активни 50% мисля не си ли чел ТОС-а ?

ти май не си прочел какво съм написал... много добре съм прочел всичко и знам какво е нужно ... 30% активност.. както и да е...
 
От: Да спечелим слушалки

Аз съм правил на няколко човека точки, и на теб ще направя но по - късно като не ме мързи толкова :) Иначе моя приятелка се сдоби с телефон, но тя е спамерка от класа...
 
От: Да спечелим слушалки

Аз съм правил на няколко човека точки, и на теб ще направя но по - късно като не ме мързи толкова :) Иначе моя приятелка се сдоби с телефон, но тя е спамерка от класа...

благодаря предварително
 
От: Да спечелим слушалки

еми 30 да е аз не се занимавам и не съм го чел не ми и трябва но и 30 процента незнам как ще имам :lol:
 
От: Да спечелим слушалки

да си почеше пръстите ;-)
Аз вече намерих хора, които ми помогнаха и си поръчах слушалките... Остава ми само да чакам :)
Иначе благодаря ;-)
 
От: Да спечелим слушалки

с проксита и регистрации дали няма да стане?
 

Горе