Продава се: Два сериозни онлайн магазина за обувки и дрехи (За дамска мода)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Колеги, мой приятел, който няма регистрация тук, ме помоли да напиша тази обява вместо него.
Моля, ако имате интерес към магазините свържете се с него по телефона, който е оставен най-долу. Не ми пишете на мен.
Благодаря предварително

Цитирам обявата:
-----------------------------------------------


Продавам разработен и печеливш бизнес. Бизнесът има голям потенциал, продавам го защото жената, с която го развивах замина за чужбина, и на мен ми стана сложно да зареждам дамска мода.
Вече се сещате, че бизнесът е свързан с продажба на дамска мода.
Продавам през 2 сайта, имам и патент за марка, както и изградени канали за зареждане на дрехи и обуки от Италия и Турция.
Процесите по поръчване на стока, заснемане, качване в сайтовете, рекламиране и продажба на стоката са отиграни многократно и с бизнеса, ще получите цялото Ноу-Хау.
Двата сайта генерират между 500 и 1500 лева на ден оборот. Генерираните обороти за последната година са десетки хиляди.

Какво ще получите:

1. 2 сайта
2. Патентована марка
3. Налична стока
4. 2 фейсбук страници с хиляди фенове
5. Мейли на клиенти вече купували от бизнеса близо 6000+ мейла
6. Ноу-Хау включващо всичко което трябва да знаете, за да развивате успешно бизнеса и да печелите + контакти на доставчици и канали.
7. Два разработени рекламни акаунта във Facebook, в които са похарчени десетки хиляди долари за реклама.
Оборотите и печалбите много зависят от стоката, която ще заредите! Може да са много големи, ако поддържате големи количества сезонна стока и ако успявате всеки месец да внасяте нови модели. Аз мога да ви помогна за това от къде да внасяте и каква стока върви най-много, но желанието и възможностите, както и финансите, ще трябва да дойдат от вас.
8. Бизнесите работят с фирма, която управлява рекламата успешно и на двата рекламни акаунта.
(Снимка за резултатите от 1 до 18 Февруари на единия магазин)
адс.png

Цената е по договаряне, тъй като го работя и в момента, а наличната стока се променя всеки ден.

При интерес към бизнеса, ми пишете или се свържете с мен на посочения телефон, за да ви разкажа повече, както и да обсъдим цената.
Телефон за контакт +359 893 851 111
Моля за сериозни хора.

------------------------

КОЛЕГИ, МОЛЯ НЕ МИ ПИШЕТЕ НА МЕН! ЗВЪНЕТЕ ДИРЕКТНО НА ЧОВЕКА И СЕ РАЗБИРАЙТЕ ЗА ЛИНКОВЕ И ВСИЧКО С НЕГО.
 

Горе