Дизайн който сте запомнили

chedda

New Member
интересно ми е какъв е дизайна на сайта който ви е направил впечатление и към който сте склонни да се върнете само защото ви харесва. Както и .. какво предпочитате - семпъл дизайн, без много графики или нещо по-"бутнато", ест като изключим че Гугъл не симпатизират на Flash. та.. ако има такъв сайт за вас.. сложете линк тук :)
 
chedda каза:
интересно ми е какъв е дизайна на сайта който ви е направил впечатление и към който сте склонни да се върнете само защото ви харесва. Както и .. какво предпочитате - семпъл дизайн, без много графики или нещо по-"бутнато", ест като изключим че Гугъл не симпатизират на Flash. та.. ако има такъв сайт за вас.. сложете линк тук :)
Междодругото гугъл отдавна индексират флаш, а иначе аз флаш сайтове не обичам, наистина много красиви има, но не ми харесват като функционалност. Иначе не се сещам за дизайн, който толкова да мие харесал, че да се върна заради дизайна.
 
fds

аз пък веднъж бях попаднал на някакъв за образоваНие (на английски) и още си го спомням ама забравих адреса :lol:
 
icakis каза:
аз вчера попаднах на сайта на един от кандидат президентите в USA и определено ме впечатли:
http://www.barackobama.com/index.php
Барак Обама е един от сериозните претенденти за "кралската корона" и според мен най-вероятния следващ президент на USA.
Хубав сайт.
 

Горе