Добавяне офиси на Спиди в чекаута на Woo

charka

Member
Здравейте!
Имам следната питанка. Става дума за Woocommerce. Страницата ми за плащане съм я сведъл до варианта, в който искам. Клиентите могат да избират между доставкадо офис, доставка до адрес и взимане на стоката от нашия магазин.
При първите две цената е фиксирана.
Въпросът е, че при тях клиентът трябва да си въведе желания офис, до който трябва да се избрати поръчката. И понеже предполагам ,че голяма част от тях ще се затруднят да търсят офиса в Гугъл, ми се иска да интегрирам в тези полета падащо меню с всичките офиси на Спийди и направо да ги избират от там спрямо града си.

Примерно на едното поле се вкарват градовете, а в долното си избира офиса в този град.

Някой правил ли е тази работа?

Предполагам има някакви АПИ-та с действащите офиси на Спийди в момента и може да се вкарат в тия полета.
Имам плъгина на Спийди за Уу-то и ровух там, за да изкарам тия офиси, но нещо не успях даги намеря или поне не знам къде да ги търся.
Иначе плъгина не искам да го ползвам, щото е скапан и освен това не ми се въвеждат килограми на всичките над 8000 продукта.

Мерси в аванс на отзовалите се !
 
  • Like
Реакции: Sky
Ок, а бихте ли ми дали някаква насока как чисто технически да го интегрирам това ?
Благодаря !
Чисто технически - web service client от спиди библиотеката и нещо от типа на bootcomplete
 

Горе