Домейни 6/10 - 10/10

deffnews

Well-Known Member
Някои може да помнят старата ми тема, когато нещата бяха в прощъпулник. Предлагам и търся колега за регистрация и стопанисване на хубави домейни.

Списъкът ми е много дълъг, като от доста време съм престанал да търся готини имена и съм оставил да ме намират те. Концентрацията е върху .бг и .ком като голяма част от намерените свободни имена са свободни и с множество други разширения.

Топ .бг домейна който притежавам/е, към момента (защото дефакто е собственост на мен и на още един човек) и някои от форума може и да знаят е ***.BG Този домейн го притежавам/е от повече от месец и ако целта ми е била да се хваля щях да го направя още тогава. Моята оценка е 7-8/10

Съвсем наскоро ме намери свободен 4-буквен домейн на култов български сайт от миналото. И моята оцента е 9-10/10

Към предишния ми топик ми се включиха няколко човека - "ама дай да видя списъка, аз ще преценя дали нещо става". Не - аз ги мисля, аз ги намирам и аз преценям. А съм диалогичен и в момента, в който намеря човек с който да се започне нещо на равни нога, и реално се случи партньорство и след като се игради някакво доверие, ще е различно.
 
Последно редактирано:
аз си регистрирам домейни не за да ги продавам , а да ги развивам , само днес имам 2 домейна регистрирани от общо ...
1676729743398.png
 
аз си регистрирам домейни не за да ги продавам , а да ги развивам , само днес имам 2 домейна регистрирани от общо ...
Виж файлът 27940
Какво да ги правя, освен да си вдигна плана на coolicehost :)
Излезе и един 3-буквен, и той е бонбон, но този 4-буквения е култов и е следващата цел.
 
Какво да ги правя, освен да си вдигна плана на coolicehost :)
Излезе и един 3-буквен, и той е бонбон, но този 4-буквения е култов и е следващата цел.
при мен няма домейн който съм регистрирал и от който по един или друг начин да не съм изкарал пари. Особенно с един от днешните регистрирани домейни ще имам голям успех , но в течение на времето като пусна платформата
 
при мен няма домейн който съм регистрирал и от който по един или друг начин да не съм изкарал пари. Особенно с един от днешните регистрирани домейни ще имам голям успех , но в течение на времето като пусна платформата
Какво регна.
 
Какво регна.
ако ти кажа ще ме сметнеш за луд защото домейна за това което ще се ползва е малко как да го кажа - извратено заради жертвите, които идват от това. Мога на ЛС да ти го кажа
 
Айде, да не кажете, че съм лош човек. Няколко безплатни от мен ;)

uchen.bg
smel.bg - от смелост
brana.bg - от брана за оране, става за нещо свързано със земеделие
 
https://earthquake.bet това регнах и със сигурност ще има много извратени играчи.... имам готова платформа за залагания която ще я инсталирам както и ще ползвам истински лиценз за онлайн хазарт от Кюрасао. Залаганията ще могат освен във фиатни пари така и в крипто. Въпрос на 2 месеца работа е всичко...
 
https://earthquake.bet това регнах и със сигурност ще има много извратени играчи.... имам готова платформа за залагания която ще я инсталирам както и ще ползвам истински лиценз за онлайн хазарт от Кюрасао. Залаганията ще могат освен във фиатни пари така и в крипто. Въпрос на 2 месеца работа е всичко...
Аз залагам 60-70% на самото име и същевременно дали има приложение и колкото може по-широко. .бг домейни с български думи са някак си по-добре. м/у другото zemetresenie.bg е свободен към момента.
Направи ми впечатление potrebno.bg и съм се убедил, че особено с българско име дължината се компенсира със значение и звучност.

Но нямам търпение да регна този 4-буквен .бг домейн. :rolleyes:
 
  • Like
Реакции: Vbb
Домейнът няма почти никакво значение, номера е да се наложи като някакъв бранд или нещо подобно. Дори хки3ле.бг може да бъде хит с подходящите финансови средства.
 
При earthquake има психологическа нагласа у играча за разтърсващи печалби. При всяка онлайн игра със залози, без значение каква е, слотове, рулетка и тнт. при печалба има "разтърсване" влаш картинки и звуци, като earthquake. Играча го свързва с печалба подсъзнателно. Може би и рекламата към сайта трябва да е подобна
 
Домейнът няма почти никакво значение, номера е да се наложи като някакъв бранд или нещо подобно. Дори хки3ле.бг може да бъде хит с подходящите финансови средства.
Точно този не мож го направи хит и с милиони.
 
При earthquake има психологическа нагласа у играча за разтърсващи печалби. При всяка онлайн игра със залози, без значение каква е, слотове, рулетка и тнт. при печалба има "разтърсване" влаш картинки и звуци, като earthquake. Играча го свързва с печалба подсъзнателно. Може би и рекламата към сайта трябва да е подобна
не е само това... природните бедствия като земетресение не могат да се маиниупулират резултатите освен ако някой от залагащите не работи в НИГГГ-БАН Информация в реално време или някоя подобна институция според която ще се обявяват резултатите. Хазарта е болест , още повече , че смятам да направя популярна платформата подобно на Мега Милиони.
 
ChatGPT дава съвсем нелоши идеи за домейн имена по зададени параметри.
 
ChatGPT дава съвсем нелоши идеи за домейн имена по зададени параметри.
Никакъв ChatGPT или друг вид изкуствен интелект не може да замени човешкия, първо по глупост , второ по простотия и трето по идеи. За това не се мешам в темата за ChatGPT
 
не е само това... природните бедствия като земетресение не могат да се маиниупулират резултатите освен ако някой от залагащите не работи в НИГГГ-БАН Информация в реално време или някоя подобна институция според която ще се обявяват резултатите. Хазарта е болест , още повече , че смятам да направя популярна платформата подобно на Мега Милиони.
Трудно ще се манипулира такова нещо.
Има си разни официални сорсове като https://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/?extent=11.0059,-144.22852&extent=58.30949,-45.79102

Даже API имат дето може да се внедри в хазартния софтуер: https://earthquake.usgs.gov/fdsnws/event/1/
 
Трудно ще се манипулира такова нещо.
Има си разни официални сорсове като https://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/?extent=11.0059,-144.22852&extent=58.30949,-45.79102

Даже API имат дето може да се внедри в хазартния софтуер: https://earthquake.usgs.gov/fdsnws/event/1/
по прицип няма невъзможни неща , но да кажем , че няма да има манипулация :)
 

Горе