Дропшипинг в сайт за ръчна изработка

todorova_1

New Member
Ако желаеш да станеш дистрибутор на сайтът за творци АртБг можеш да се свържеш с нас!

Какво е заплащането?
Получавате 15% от всяка поръчка, която направите. Когато натрупате минимум 20 лева парите се изпращат по желания от вас начин.

Какви са моите задължения?
Като дистрибутор/дропшипинг вие трябва да разпространявате и продавате продуктите от нашата платформа. Не се обвързвате с договор.

Как да ги разпространявам?
Влизате в сайта на АртБГ или facebook страницата ни, от там сваляте снимки и описанието на продуктите, които искате да продавате и започвате да ги разпространявате където пожелаете. Когато някой поръча на вас, Вие се свързвате с мен и ми предоставяте данни за поръчката. След това получавате парите, които сте спечелили.

Това е сайта:
 
Последно редактирано:
Здравейте Петя, аз като един потенциален дистрибутор/дропшипинг експерт, смятам обявата ви за несериозна. Моля поработете върху нея или потърсете малко помощ от някой по-опитен (предполагам в Мездра все ще се намери някой) и я публикувайте отново. Подярвайте ще има положителен ефект.
Поздрави от Каспичан.
 
Здравейте Петя, аз като един потенциален дистрибутор/дропшипинг експерт, смятам обявата ви за несериозна. Моля поработете върху нея или потърсете малко помощ от някой по-опитен (предполагам в Мездра все ще се намери някой) и я публикувайте отново. Подярвайте ще има положителен ефект.
Поздрави от Каспичан.
Здравейте Kortes, ще се радвам да ми споделите, какво е направило лошо впечатление у вас, за да мога да го подобря. Благодаря Ви, предварително!
С пожелание за много успех през новата година от Мездра.
 
Кой е сайтът?

(едит: намерих го)
 
Последно редактирано:
Кой е сайтът?

(едит: намерих го)

 
По принцип не обичам да давам безплатни съвети, но предполагам се досетихте от тънката забележка на Noke, че в офертата ви липсваше сайтът. Също липсваха и продуктите които възнамерявате да предлагате под формата на дропшипинг.
С други думи, Вие карате потенциалните ви партьори да проявят хакерски умения за да ви открият(не е много удачно според мен).
Третото, използвате елементарни маркетингови трикове като: дропшипинг експерт, които на 95 няма да проработят в този форум.
Не искам да се впускам в подробности, виждам че сте млада нахъсана дама, продължавайте но имайте в предвид забележките ми. Вярвам ще са ви от полза. Успех.
 
Не мисля, че предлагате дропшипинг с тези условия за работа....

Какво е заплащането?
Получавате 15% от всяка поръчка, която направите. Когато натрупате минимум 20 лева парите се изпращат по желания от вас начин.

Какви са моите задължения?
Като дистрибутор/дропшипинг вие трябва да разпространявате и продавате продуктите от нашата платформа. Не се обвързвате с договор.

Как да ги разпространявам?
Влизате в сайта на АртБГ или facebook страницата ни, от там сваляте снимки и описанието на продуктите, които искате да продавате и започвате да ги разпространявате където пожелаете. Когато някой поръча на вас, Вие се свързвате с мен и ми предоставяте данни за поръчката. След това получавате парите, които сте спечелили.

Това е сайта:

Съвет как да си автоматизирате ''Дропшипинга" за $30 Affiliate Program For WooCommerce
 
Не мисля, че предлагате дропшипинг с тези условия за работа....



Съвет как да си автоматизирате ''Дропшипинга" за $30 Affiliate Program For WooCommerce
Здравейте! Ами на този етап е така, защото аз не получавам всички пари от продажбите, от продажбите на един артикул аз получавам 25% от цената.
 
Убедих се, че българската дропшипинг схема се свежда до "Свалете си снимките и описанията от фесйсбука ни."
 
Последно редактирано:
Ако желаеш да станеш дистрибутор на сайтът за творци АртБг можеш да се свържеш с нас!

Какво е заплащането?
Получавате 15% от всяка поръчка, която направите. Когато натрупате минимум 20 лева парите се изпращат по желания от вас начин.

Какви са моите задължения?
Като дистрибутор/дропшипинг вие трябва да разпространявате и продавате продуктите от нашата платформа. Не се обвързвате с договор.

Как да ги разпространявам?
Влизате в сайта на АртБГ или facebook страницата ни, от там сваляте снимки и описанието на продуктите, които искате да продавате и започвате да ги разпространявате където пожелаете. Когато някой поръча на вас, Вие се свързвате с мен и ми предоставяте данни за поръчката. След това получавате парите, които сте спечелили.

Това е сайта:
Защо фиксирана комисионна?
Защо без договор?
Защо без лечен начин за известяване за поръчка?
Защо без продуктов фийд за качване и по важно за обновяване информацията на продуктите? Ако смените цена или нещо е в промоция или се изчерпа?
 
Защо фиксирана комисионна?
Защо без договор?
Защо без лечен начин за известяване за поръчка?
Защо без продуктов фийд за качване и по важно за обновяване информацията на продуктите? Ако смените цена или нещо е в промоция или се изчерпа?
1. Възможно е и надценка.
2. Попринцип, го направих така, че да е по-комфортно за човека. Но ако някой държи да се подпише договор не мисля, че е проблем.
3. За третия въпрос не Ви разбирам, защото съм посочила, че с мен се свързват ако направят поръчка.
4. За да отговоря на всички, които ме питат, защо е "Свалете снимките от facebook страницата ни": Малко хора, а и аз самата до скоро не можех да работя с бази данни, попитах и разгледах други оферти за дропшипинг и много други колеги работеха по същия начин.
 
Изглеждат хубави стоките, обаче по-добре не ги снимайте на шарена сянка под дървото.
 
1. Възможно е и надценка.
2. Попринцип, го направих така, че да е по-комфортно за човека. Но ако някой държи да се подпише договор не мисля, че е проблем.
3. За третия въпрос не Ви разбирам, защото съм посочила, че с мен се свързват ако направят поръчка.
4. За да отговоря на всички, които ме питат, защо е "Свалете снимките от facebook страницата ни": Малко хора, а и аз самата до скоро не можех да работя с бази данни, попитах и разгледах други оферти за дропшипинг и много други колеги работеха по същия начин.
1. OK
2. OK
3. Не е ОК това. Трябва да намериш начин да го автоматизираш това (мога да съдействам). Представи си че днес ти се обадят 50 човека по 2-3 пъти за поръчки, нови, стари, върнати, непотърсени и т.н.
Връзка с теб трябва да е в някакъв краен нестандартен случай в който трябва да се вземе решение някакво.
4. Добре, първо ги взимат от там. После ако се смени цена, нещо мине в промоция, изчерпа се или някакъв друг казус, как ще знаят хората?
 
Имате голям проблем с идентичноста на сайта, как така се казва ARTBG пък домейна е tvorec.eu , ако намеренията ви са сериозни извадете едни 60 лв и регистрирайте бг домейн с името което искате да се казвате.
 
Хубави неща има, но с тези аматьорски снимки, ефективността пада многократно!
Решете как да сте, АртБг или Творец?
Съжалявам за критиката, но не е с лоша цел.
 
Здравейте! Съгласна съм за името и домейна на сайта, за това скоро ще го променя.
 

Горе