Един лееееко тъп въпрос :)

WinKam

Active Member
Нямам много опит с СЕО, затова искам да попитам един въпрос който ме вълнува!

Кое носи по-добри резултати за оптимизацията, линкове от сайдбар (много на брой), или линк в статия?
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

линк от статия, която да е свързана по контекст с анкора на линка и е в нишов сайт, свързан със сайта, в който се линква - тва е най-добрия вариант за линк
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

линк от статия, която да е свързана по контекст с анкора на линка и е в нишов сайт, свързан със сайта, в който се линква - тва е най-добрия вариант за линк
Ей сега ще цъфне оня с S-класите и ще те светне, че най добре е да наблъскаш пари за реклама :D
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

Рекламата играе роля! Взема се под внимание от Гугъл. Аз исках да знам само за тези два варианта.
На моите сайтове съм правил само линкбилдинг с размяна на връзки в сайдбар и футър с други сайтове и затова исках да попитам кое е по-добре.
Имам възможност да си ги оптимизирам и със съдържание, по други мои сайтове, но не съм го правил до сега. Ще пробвам!
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

Тя рекламата стана сложна! Гугъл правят курс/уебинар за обучение как да си направим крейтив. И в социалните мрежи. Но аз чак токлова мога да се оправя! Даже ги барвам да са атрактивни и ефективни.

П.П. Както съм барнал заглавието на темата! :) Иначе ако беше суха никой нямаше да я отвори, камоли да пише!
 
От: От: Един лееееко тъп въпрос :)

Тя рекламата стана сложна! Гугъл правят курс/уебинар за обучение как да си направим крейтив. И в социалните мрежи. Но аз чак токлова мога да се оправя! Даже ги барвам да са атрактивни и ефективни.

П.П. Както съм барнал заглавието на темата! :) Иначе ако беше суха никой нямаше да я отвори, камоли да пише!

Ставаш за новинар в жълтата преса :lol:
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

Съдържанието е цар! Аз досега от линкове само ядове съм си докарвал, трафик не.
 
От: Един лееееко тъп въпрос :)

Съдържанието е цар! Аз досега от линкове само ядове съм си докарвал, трафик не.

Съдържанието е важно, но все още е по-малкия фактор за ранкване. А щом не си успял, означава, че не знаеш как се прави линкбилдинг, не, че линкбилдинга не работи.
 

Горе