Един правен въпрос

testkiwi

Well-Known Member
Привет,
значи вижте сега каква случка днес. Един неуравновесен водач, правещ нарушение и замалко да предизвика катастрофа с мен, беше много агресивен и отправяше заплахи и обиди към мен, както и огъна вратата ми с крак. Аз го заснех хубаво, обадих се на застрахователя ми, както и в полицията и пуснах жалба с подробно описание на случая. Сега да си го викат да се обяснява.

Въпросът ми е - мога ли да го съдя за заканите за саморазправа и обидите, както и за морални щети и причинения стрес примерно? Имам свидетел, ще видя преписката после какво ще стане в районното.

Така или иначе в момента съдя някого и се готвя да съдя още един и една община, какво толкова да подхвана още един, ей така да го разходят по интитуциите да му е готино. Не за пари, а да си знае мястото, щото не знае колко съм добър.
 
От: Един правен въпрос

За момента си направил всичко перфектно, с жалбата и застрахователя , като го разпитат ще има и материал за съда.. е зависи както е писал в обясненето.. :) сега само да питаш адвоката дали 100 % си събрал всички материали и си готов..
 
От: Един правен въпрос

свидетел имам

аз като се хвана с нещо няма отърване, наскоро ви казвам, намерих как да закача една община за един имот и тях ще ги подкарам скоро, камо ли някакъв си там :)
 
От: Един правен въпрос

Според мен, ако ти плати ремонта за колата не се занимавай повече с него. Покажи му, че си се подготвил да стигнете до съд, но ако можеш да го избегнеш, по-добре.
 
От: Един правен въпрос

Според мен, ако ти плати ремонта за колата не се занимавай повече с него. Покажи му, че си се подготвил да стигнете до съд, но ако можеш да го избегнеш, по-добре.

За да може следващия път да набие някоя жена ли ? Според мен трябва да го гони до дупка.
 
От: Един правен въпрос

Подкрепям, че не трябва да го оставиш, иначе урок няма да си получи.
 
От: Един правен въпрос

Ремонта ще си го плятят застрахователите, а този ще го науча просто така. Понеже вече имам опит с делата, живота ще му се стъжни от такова размотаване за някаква глупост. Аз поне си имам адвокат, не ми пречи да му заведа едно ей така барабар с другите, пък тоя да се оправя. Ако не ми беше удрял вратата нямаше да се занимавам, но сега ще ми загуби една седмица в момент в който имам сериозен купувач за колата, утре трябваше да я води на сервиз и сега не се знае как ще стане с щетата и т.н.

:D
 

Горе