Една услуга

joropetkov

New Member
Моля всички, които желаят да ми помогнат за CPALead да влязат в movie4every[.]blogspot[.]com (без []) и да изпълнят едно survey-че всички, които са го направили да ми пратят техни линкове и аз върна услугата на лично съобщение.Моля ако админа или някой мод смята, че темата е за кошчето да я премести.Благодаря предварително :-| .
 
От: Една услуга

Не ти препоръчвам тия фатки - и тебе и мене като цпалийд пъблишъри ни следят АйПитата, кликовете и сичкото...
....
В Русия съм! В Русия съм!!!!!

ПС: Ама който не е регнат там пък може и да е безопасно да ти попълни една анкетка..
 
От: Една услуга

Както каза Ноке трябват ти хора дето не са регнати като мене например - обаче точно тези хора няма да разберат нищо от това което си написал защото понятия като survey-че са ни доста далечни. За целта ни обясни малко по подробно и предполагам че и други ще ти направят по едно survey-че
 
От: Една услуга

Те офертите за БГ нали не бачкаха (не ги отчита) така, че операцията е безсмислена. :)
 
От: Една услуга

Е излизат едни патки там и още едно забравих кво беше :)
 
От: Една услуга

Не знам какво да пиша в блога и за това пробвах с блог за онлайн филми(естествено фейк) ама едва съм събрал 1,89 за 4-5дена. То в интернет за всичко е писано и всичко е качвано.
 
нали знаеш, че те очаква бан?(ако си чел ко съм писал в другата тема)
не предлагаш нищо :)
 

Горе