Ей, Тулупи, протестирате ли?

Абе каква е историята с оня кмет от ГЕРБ, който го били, защото нещо не са били доволни от резултатите в неговата секция. Някой с инфо. Пожарникарски ли е бил боя? МутрафонЪт да не е почнал да дава заслуженото на своите?
 
Аз бих дал шанс на Жан Виденов, ако реши да се върне.
Едно време се опита подвиг да направи, ама нещата беха засрани предварително.

Да се самоцитирам леко.

Както е казал дедо Господ, "Поискай и ще ти се даде!"
 
Жан беше (а и вероятно още е) голям наивник, че си мислеше, че България може да си развива самостоятелна политика. Както се вижда една огромна на ресурси държава като Русия се срина тотално след санкциите заради Крим, а какво остава за една мижава държава като нашата.

Според мен трябва да ни води човек, който може много добре да лавира и да нагажда нещата. Ето например цар Борис 3 как на времето хем е бил с Хитлер, хем си е нагаждал нещата някак против него. И резултатът е виден - ние сме единствената загубила втората световна война страна, която всъщност си разширява териториите (без нищо да загуби).
 
Според мен трябва да ни води човек, който може много добре да лавира и да нагажда нещата. Ето например цар Борис 3 как на времето хем е бил с Хитлер, хем си е нагаждал нещата някак против него. И резултатът е виден - ние сме единствената загубила втората световна война страна, която всъщност си разширява териториите (без нищо да загуби).
То и досега си бяхме така. Уж сме натовска държава, ама Щатите (Тръмп) ни позволиха да построим руската тръба, за разлика от Северен поток на Германия, страната с най-силната икономика в ЕС. Да не говорим и как ни подмина бежанската орда от Турция.
Ама до тук. Днес Радев призна за пълната изолоцаия на България и безпрецедентния натиск на ЕС върху нас.
 
То и досега си бяхме така. Уж сме натовска държава, ама Щатите (Тръмп) ни позволиха да построим руската тръба, за разлика от Северен поток на Германия, страната с най-силната икономика в ЕС. Да не говорим и как ни подмина бежанската орда от Турция.
Ама до тук. Днес Радев призна за пълната изолоцаия на България и безпрецедентния натиск на ЕС върху нас.

Ми да, кой нормален политик ще иска да се среща с корумпирана и компрометирана лъжлива гад, като Тиквата. Че и им го слага с 300 зад гърба. Много ясно, че ще го изолират, никой не иска да се цапа с Борисов.
 

Горе