Експеримент

gunshot

Active Member
Пускам тази тема, защото знам че тук има доста опитни хора в областта на оптимизацията за търсачки.

Винаги като оптимизирам някой сайт използвам само стандартните напълно позволени тактики. Но понякога има сайтове изцяло на флаш и се налага да пусна по малко съдържание, което не се вижда от потребитя, колкото да се вдигне малко сайта в гугъл и номера се получава.

И се чудя какво ще стане ако направя сайт с примерно 10000 (може и 100000) страници уникално съдържание за търсачката, които да са еднакви за потребителите (съдържанието им да не се вижда през браузъра).
Цялото уникалното съдържание ще се генерира за 30-тина секунди като напиша един бот (имам точна идея как може да го генерира уникално на ниво изречение, безсмислено, но тематично свързано и с богата лексика). Страниците със съдържание (видимо само за търсачката) ще се изкарват от база данни динамично, всяка със специално заглавие с ключови думи според съдържанието и. С mod rewrite бих могъл да имитирам, че са статични с имена съдържащи част от заглавията им.

След колко време ще има бан?
Ако използвам домейн на една година ще се получат ли посещения, колко?
 
Извинявай, но отговорите на въпросите ти се съдържат в кристалните топки на врачките.

Бан може да изядеш зависи как криеш генерираните текстове, ако го направиш по интелигентен начин, може и да не изядеш изобщо.

Посещения, ще има..

Колко, трябва да питаме Гандалф.
 
ами правят се експерименти за тази работа. Но от моя скромен опит дори и да има бан след време ако натрупаш малко backlinks ще се появиш отново. А и след като можеш да напишеш скрипта за толкова време просто опитай. УСпех
 
Това че се опитваш да правиш експеримент е добре, но от това което чета мисля че трябва още малко да се информираш по темата.

Търси, чети, действай.

А за бана (без да ти гарантирам) мисля че доста бързо ще го отнесеш.Топ не се прави така работата.

Преди време бях писал малко за това.Ето ти линковете, но това, което съм писал е само за начинаещи.

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=1578
http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=1576
 
От: Re: Експеримент


Благодаря, прочетох го и ще потърся повече подробности.
Ако ми остане време да опитам дали да използвам един домейн на половин година, който не ползвам или да купя някой на 2 годинки?
 
От: Експеримент

виж сега

по принцип тази работа се прави с много домейни с различен хуис,

иначе по-добре играй покер
 

Горе