Заменям реклама за статия/тема

Kogo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Представлявам сайт за забававления, развлечения и отмора. Посещения само от реални хора около 250 уникални на ден, сайта е български Предимно млади хора, от 20 до 35 години.
Предложението е насочено към собственици на интернет магазини, производители и други.
Пишете статия за продукт, който предлагате. Това може да е ревю на нов модел телефон, може да е представяне на фабрика за консерви от село Долно Нагорнище, може да е описание на един ден от живота на тату майстор, може да е всичко стига да е законно и да е интересно все пак.

1. Обезателно ваш текст – демек уникален, повече снимки – по-добре.
2. Да е интересно. Субективно е, но преценявам аз, достатъчно е предварително да ми се каже с две-три думи за какво иде реч.

Ако отговаря на тези условия слагате в текста линкове към вашия магазин/цех/тату салон/хотел за кучета и т.н. и спокойно го публикувате на сайта (няма предварителна модерация), а аз го прехвърлям на главната страница (иначе стои на второстепенна).
Линковете на сайта са със редирект, но са си линкове. Който го интересува ще ви намери.
Пари не искам. Аз получавам уникален и интересен текст, вие получавате малко реклама!
Веднъж одобрена статията остава завинаги на сайта.
За повече информация на лични.
 
Последно редактирано:
От: Заменям реклама за статия/тема

Един ЛС със сайта ако може ?
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Хайде търговци, прозводители и други бизнесмени! Който не е разбрал предлагам безплатна реклама. Или по-точно безплатна срещу малко лично творчество :)
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Хайде търговци, прозводители и други бизнесмени! Който не е разбрал предлагам безплатна реклама. Или по-точно безплатна срещу малко лично творчество :)

Имаш ЛС :)
 
От: Заменям реклама за статия/тема

За един редирект не мисля, че си заслужава уникалния контент, но все пак успех :)
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Боже, до тук ли я докарахме??? Да се бъхтя като луд по някой сайт, и да предлагам реклама срещу контент :-o , добре, че ползавате готови системи, иначе не да му давам реклама , ами на мен той трябва да плаща за да си пусне реклама до мен.....
Ужас, баси падението на нивото..... :cry:
 
От: Заменям реклама за статия/тема

На офтопик съобщенията няма да обръщам внимание. На никого нищо няма да доказвам, единствено обяснявам. Тъй като получавам много въпроси на лични ще обясня още веднъж:
Аз търся статии, сайта е за интересните и забавни неща около нас. Таргет групата в случая с това предложение за мен са хора с някакъв бизнес, които имат желание да го разрекламират. Ако вие сте от тези хора, напишете някаква интересна статия за вашия бизнес или продукт, публикувайте я и аз ви рарешавам да сложите линк към вашия сайт.
Давам примери:

1. Интернет магазин за електроника. Излиза новия модел на ИФОН 7Г, правите свое собствено ревю на модела, със снимки, текст разбира се, може и със клипче, пишете вашите впчечатления от модела, неговите силни и може и слаби страни и накрая - туп - линк към магазина, от който можете да закупите този телефон.

2. Имате ферма за овце и искате да увеличите продажбите на овче мляко чрез реклама в интернет. Пишете статия с название: "Един ден във фермата на Бай Иван от Костинброд", правите разказ за един ден от живота във фермата със 30 снимки. Накрая - прас линк към интернет магазина за овче мляко на фирмата.

И т.н.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

На офтопик съобщенията няма да обръщам внимание. На никого нищо няма да доказвам... .

Напротив, трябва да покажеш и докажеш на другите какво предлагаш, за да успееш да ги привлечеш, иначе си въздух под налягане и всеки ще те подминава.

Иначе добре си го измислил, другите да ти пишат статиите, контента а ти да не даваш и стотинка за това, спестяваш си собствения си труд за писане на статии или да плащаш на копирайтър. И при това уникални статии. И за всичкото това хората какво получават от теб - един счупен линк! Смешно е това. Мисля, че толкова няма да си повредиш сайта, ако им даваш "жив" линк, но само може да спечелиш.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Не мисля, че ако аз си харесам продукт един "редирект" ще ме спре да вляза в магазина, който ме е заинтересовал. За хората, които не знаят за какво служи редиректа или се правят че не знаят ще поясня, че редирект се използва за спиране на търсещите машини. Редирект не спира хора, а ботове. Така, че хората които правят реален бизнес това по никакъв начин няма да им повлияе.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

За хората, които не знаят за какво служи редиректа или се правят че не знаят ще поясня, че редирект се използва за спиране на търсещите машини. Редирект не спира хора, а ботове. Така, че хората които правят реален бизнес това по никакъв начин няма да им повлияе.

Напротив. Точно за това не получаваш статии, а хората си търсят линкове. По никакъв начин не трябва да се спират търсещите ботове, а пък ти ако не знаеш, редиректа се използва за да няма изтичане на PR и линкове от сайта ти. Така, че в очите на колегите се правиш на тарикатче и за това не ти поръчват статии.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Добре, благодаря за мнението ти, всички го разбраха, не съм съгласен и не искам да споря.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Здравейте, Kogo!
Ако темите "Стих, със който я свалих", "Направи любимата жена звезда - подари й песен" и "Поетичен смс предизвиква интерес" Ви изглеждат интересни, пишете ми. Ако се разберем, може и аз да (Ви) пиша.
Вижте докъде ще Ви доведе името ми в Гугъл.
Тръпна в очакване.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

За втори път да поясня, че не ми се отговаря на всеки по отделно на лични: ако искате да публикувате статия с линк към ваш сайт или е-магазин можете спокойно да го направите в сайта, който представлявам. На лични давам адреса на сайта, регистрирате се и публикувате. Ако статията е уникална, интересна, забавна тя остава завинаги на сайта, определено време даже стои на главната страница (докато не бъде избутана от следващите статии). Ако не отговаря на условията отива в кошчето.

Сайта който представлявам е само за българска аудитория, предимно млади хора, уникални на ден около 250, средно време на едно посещение около 3 минути. Входящ трафик почти по равно е поделен между гугъл, фейсбук и директни влизания. За всеки случай след като публикувате или може и преди това, пуснете едно лично съобщение в системата на моя сайт да обърна по специално внимание на вашата статия. Пари не искам.
Не се интересувам от статии срещу заплащане, дори и символично.
От сега нататък на лични давам единствено името на сайта, другото по-подробно вече просто не мога да го обесня :)
 
От: От: Заменям реклама за статия/тема

За втори път да поясня, че не ми се отговаря на всеки по отделно на лични ...

Тази незаинтересованост към собствената тема няма смисъл да коментирам, но да спомена, че пропусна да споменеш, че хората няма да получат линк, ти "чупиш" изходящите линкове, редно е да кажеш и това, когато обясняваш нещата, да го знаят.
 
От: Заменям реклама за статия/тема

Ето и една картинка за уникалните на ден (не брой посещения, а брой посетители) за една година назад. Пиковете са от реклами във фейсбук...

unicalni.jpg
 
От: От: Заменям реклама за статия/тема

Тази незаинтересованост към собствената тема няма смисъл да коментирам, но да спомена, че пропусна да споменеш, че хората няма да получат линк, ти "чупиш" изходящите линкове, редно е да кажеш и това, когато обясняваш нещата, да го знаят.

Ти, като човек, би ли имал някакъв проблем да преминеш по линк, който е на редирект? Аз без пари от сайта трафик за търсачки не пускам. Аз за без пари разрешавам да се публикуват линкове, които са за живи хора, които биха имали интерес за дадения продукт. При това забележи - завинаги, докато е жив сайта. И това са моите правила. Ти имаш пълното правило да установяваш твоите си правила на твоя сайт, но да повтаряш едно и също тук в моята тема е най-малкото неуважение...
 

Горе