Заместител на google adsense?

cerberpeter

Member
Можете ли да ми препоръчате някой заместител на adsense да е за български сайт, понеже ми изтриха профила там (безпричинно!) и сега какво да се прави...
Иначе сега пробвам easytrader.bg, но пък в момента са ме одобрили 5 програми (за 3 сайта) и чакам още 31 вече повече от седмица, а в момента печалбата от там е в пъти по-малка...
Сега пробвам и bidvertiser.com, която страшно много ми харесва, но явно почти няма български рекламодатели и сега в сайта няма никакви реклами.


А и да попитам ще направя блог за безплатни скриптове, темплейти и разни такива на английски, та какво препоръчвате да направя като монетизация

Благодаря предварително!
 
за адсенса няма 100%това алтернатива пробваи комбинация от няколко други програми и каквото се получи...

за блога за безплатни софтуери по добре го направи смесен безплатни и платени защотото е много трудно да продадеш нещо на някои които търси безплатно решение ако става думи за продажби другата опция е на кликове но нали имаш проблем с адсенса ....
 
От: Re: Заместител на google adsense?

за адсенса няма 100%това алтернатива пробваи комбинация от няколко други програми и каквото се получи...

за блога за безплатни софтуери по добре го направи смесен безплатни и платени защотото е много трудно да продадеш нещо на някои които търси безплатно решение ако става думи за продажби другата опция е на кликове но нали имаш проблем с адсенса ....

ясно, благодаря много

на скоро попаднах на този блог - http://freewebscripts.blogspot.com/ и явно е доста добре оптимизиран, защото излиза на много добри позиции в гугъл, та мислите ли че човека има печалба от тези афилиейт програми на хостинг компании, в смисъл май има някаква логика като има безплатни скриптове да предлага и хостинг
 

Горе