Защита на лични данни - ДИСКУСИЯ

Не намерих нищо в сайта на КЗЛД. Ако може да ми посочиш линкове, ще бъда благодарен да се информирам по зададените от мен въпроси.
Кое точно те интересува?
 
1. Има ли регулиращ орган на тема GDPR в онлайн пространството ?
2. Има ли някой глобен заради GDPR в България ?
3. От колко човека се състои КЗЛД и колко от тях сканират за нарушения ?

Четвъртия въпрос ще се направя И АЗ, че не съм го задал.
 
1. Това значи ли, че интернет страниците на български, се претърсват постоянно за нарушения или работят само по жалби ?


2. Значи до колкото съм разбрал, ситуацията е следната :
Имаме 2 жалби. Едната е заради снимка във фейсбук, а другата е заради телефонно обаждане. И двете са в КОФАТА.
8mpM3Xj.jpg

NOuTTzo.jpg


3. По-скоро питах за https://www.cpdp.bg/?p=element&aid=372
Според теб, колко от тия 87 човека, се занимават GDPR и спазването му в онлайн пространството предназначено за България и написано на български ?
(Като гледам много вождове има..)
 
1. Това значи ли, че интернет страниците на български, се претърсват постоянно за нарушения или работят само по жалби ?


2. Значи до колкото съм разбрал, ситуацията е следната :
Имаме 2 жалби. Едната е заради снимка във фейсбук, а другата е заради телефонно обаждане. И двете са в КОФАТА.
8mpM3Xj.jpg

NOuTTzo.jpg


3. По-скоро питах за https://www.cpdp.bg/?p=element&aid=372
Според теб, колко от тия 87 човека, се занимават GDPR и спазването му в онлайн пространството предназначено за България и написано на български ?
(Като гледам много вождове има..)

1. Основно се работи по жалби и самосезиране при медийни публикации и прочие.
2. Има доста жалби, но им отнема около 3 месеца за произнасяне / по думите на председателя на КЗЛД/
3. Около 10 човека макс.
 
Здравейте, някой може ли да препоръча добри компании които изграждат формулярите за GDPR от А до Я.
Накратко да ги запозная с целият бизнес и всяка една малка подробност свързана с бизнеса и след около месец или най-много два! Да ми предоставят готовите формуляри които само трябва да ги стилизирам и да ги плесна в сайта.

Минах вече веднъж по-този път и съм наясно какво трябва да им предоставя но компанията която беше извършила тази услуга вече ми обявява извънземна цена (нещо нормално за Белгия).
 
Здравейте, някой може ли да препоръча добри компании които изграждат формулярите за GDPR от А до Я.
Накратко да ги запозная с целият бизнес и всяка една малка подробност свързана с бизнеса и след около месец или най-много два! Да ми предоставят готовите формуляри които само трябва да ги стилизирам и да ги плесна в сайта.

Минах вече веднъж по-този път и съм наясно какво трябва да им предоставя но компанията която беше извършила тази услуга вече ми обявява извънземна цена (нещо нормално за Белгия).
Имаш ЛС
 

Горе