За новак ....

Power Master

New Member
Здравейте на всички !
Знам , че повечето хора могат да правят website тук , затова бих желал да ми помогнете и на мене !
За , начало да ми обясните , за сайта как се прави , как се печели , казано с една дума ВСИЧКО !

Ще ви бъда благодарен да ме светнете по този въпрос :):wink:
 
От: За новак ....

Започваш да четеш и да пробваш, докато вземе да ти просветва малко. Като стигнеш до там, продължаваш да четеш и да пробваш още толкова. След това повтаряш горните 2 още веднъж и след това ако имаш въпроси ще пишем тука ;)
 
От: За новак ....

ако си съвсем от нулата на първо време започни с блог
- няма да мислиш за навигация, дизайни и т.н.
- лесна поддръжка
- може и да е безплатно
- ще се научиш да пишеш и да разбираш клиентите
- ще започнеш с начално популяризиране на блога си
- лека полека ще започнеш да разбираш термини като ПР, СЕРП, СЕО, партньорска програма и т.н.

Ако не си се отказал на втората седмица, след някой друг месец ще можеш да започнеш с нещо по-съществено визирам по-печеливш проект (не, че от блог не може да се печели просто много хора не знаят как)

Ако проявяваш интерес към подобен начин на учене виж блога в подписа ми. Ако след като го прочетеш си се убедил, че не вярваш/можеш да направиш пари за 24 часа, може да се свържеш с мен на лично
 
От: За новак ....

http://pari4kiii.hit.bg/
Това е мой , сайт ли , нещо такова , ако може да се нарече , мерси за съвета , но искам да си направя качествен сайт , с който да мога да работя и да припечелвам
 
От: За новак ....

а забравих BullBlogger , ако може да ми дадеш твоя скупе , да ми поясниш нещата ...
 
От: За новак ....

:clap:
Здравейте на всички !
Знам , че повечето хора могат да правят website тук , затова бих желал да ми помогнете и на мене !
За , начало да ми обясните , за сайта как се прави , как се печели , казано с една дума ВСИЧКО !

Ще ви бъда благодарен да ме светнете по този въпрос :):wink:
Урок 1 - Основите (най-важен!):
  1. Отваряш Гугъл, пишеш си въпроса.
  2. Четеш.
  3. Вадиш си извод какви конкретни знания ти трябват.
  4. Претърсваш нета/торентите за книги по темата. Да, книги от успели в областта си автори, а не писаниците на случайни индивиди от кол и въже по разни форуми. Има изключения, ама все още едва ли имаш базата знания, за да прецениш кое си заслужава вниманието...
  5. Четеш още.
  6. Почваш да работиш по темата - сайтче, майтче, маркетинги,...
  7. След като си се накопал/намъчил порядъчно, може и да отвориш предприемач.ком и да понапсуваш идиотите, които са скипнали горните стъпки. С цел разтуха от тежката работа. В редки случаи можеш да мернеш ценни идеи или интересни хора за размяна на мнения. В редки случаи.
  8. Харчиш спечелените пари със здраве.

Успех!
 
От: От: За новак ....

:clap:
Урок 1 - Основите (най-важен!):
  1. Отваряш Гугъл, пишеш си въпроса.
  2. Четеш.
  3. Вадиш си извод какви конкретни знания ти трябват.
  4. Претърсваш нета/торентите за книги по темата. Да, книги от успели в областта си автори, а не писаниците на случайни индивиди от кол и въже по разни форуми. Има изключения, ама все още едва ли имаш базата знания, за да прецениш кое си заслужава вниманието...
  5. Четеш още.
  6. Почваш да работиш по темата - сайтче, майтче, маркетинги,...
  7. След като си се накопал/намъчил порядъчно, може и да отвориш предприемач.ком и да понапсуваш идиотите, които са скипнали горните стъпки. С цел разтуха от тежката работа. В редки случаи можеш да мернеш ценни идеи или интересни хора за размяна на мнения. В редки случаи.
  8. Харчиш спечелените пари със здраве.

Успех!

Noke, не се прави така, бате. Не е колегиално в един пост да предадеш всичко необходимо за успешен онлайн бизнес. Някак си не върви едни да се мъчат с месеци да открият правия път, а ти в един пост да издадеш всички най-важни тайни :lol:
 
От: За новак ....

Пич, откажи се от PTC сайтовете, вземи научи малко HTML като за начало. Това да не е мандра, ей така изведнъж да се научиш да правиш качествени неща. Започни с по-простичките: научи се да си подбираш шрифта и цветовата схема, навигацията в сайта и т.н. Попитай Гугъл за останалото и четеш, и четеш, и четеш... Няма друг начин :)
 

Горе