Знаете ли някои добър девелопер

ioio

Member
Моля ви препоръчаите ми някои добър девелопер на PHP или фирма да ми довършат саита че пробвах сам да си намеря с обяви но и тримата с които пробвах все се оказваха хора на които им се искат допълнителни пари но все нямаха време или знания.Така че сега ми се иска някои сериозен а и аз съм готов да си платя сериозно(но не нереално)
 
Ами мога да ти препоръчам наща фирма ;)

Занимаваме се с изграждането на статични и динамични страници, портали, системи, дизайн и други.

http://realweb-bg.com посети сайтчето, разгледай цените, ако искаш намери ме в скайп, за да говорим какво точно ти трябва :) Може да ме намериш в страницата за контакти :)
 
Аз. Досега изпроектирах и изпрограмирах следните сайтове: homepage.bg handy.bg bank.bg credit.bg card.bg leasing.bg insure.bg hyipmonitor.com и много други по-малки.
 
Написъл съм следните сайтове sladur.com, elmaz.com, aha.bg, mail.bg, start.bg, abv.bg, в момента работя в екипа за изграждането на GMail.
 
Аз съм написал интернет :lol:
 
Бъдете по сериозни бе, какво се лигавите, човека иска девелопер , а вие дрънкате глупости, спамери такива :evil:

ioio , може да те свържа с един приятел, който работи в „Инвестор.БГ“ АД , фирма, която има доста сайтове. Ако си заинтересован, драсни едно лично.
 
Ма аз наистина съм ги направил, дайте ми файлче като от гугел и ще ви го кача на съответните сайтове. :)
 
Хахахаха, как така тука набори 93 успяха да "напишат" sladur.com, aha.bg и abv.bg, като abv стартира 96-та година :) За подобно изказване ако съм модератор бих изгонил потребителя от форума.
 
хаха аз на 3 години бях програмист и работех на правец зеления монитор

btw откаде знаеш че съм 93?!?
 
Деца деца, просто е елементарно е. В ICQ-то ти го пише, предполагам че е вярно като гледам поста ти кои сайтове си писал. Набор 93 вървете ритайте топка, спортувайте, живейте си детството. Не ви е сега времето да изкарвате пари и да киснете пред мониторите. После ще ви се иска друго да е, ама няма вече. :D
 
аз тези работи съм ги минал отдавна сега е ред на женските но тряабва и някой кинт $$$...
 

Горе