Идея за домейн posoka.net

IvayloHristov

New Member
Здравейте,

Преди около две години си регнах домейна posoka.net. Идеята ми беше, че като сайта posoka.com порасне ще се вдига стойността на posoka.net Още от тогава не ми беше ясно какво ще го правя, но си мислех ( и още така мисля ), че беше добра идея да го купя.

Та сега имам повечко ресурси и искам да направя нещо с този домейн. Крайната ми цел е максимална печалба.

Мислех си да го направя нещо като туристическа енциклопедия и да наема няколко хора да пишат статии, но сега не съм много убеден, че това ще има успех.

Молбата ми е ако можете да споделите дали имате идеи за какво читаво може да излезе от този домейн.

Благодаря!
 
От: Идея за домейн posoka.net

Всичко свързано с ГПС-ите, фирми, производители, модели, инсталация, карти и т.н.
 
От: Идея за домейн posoka.net

Браво, някой да си го каже направо!
Омръзна ми всички рекламодатели да са загрижени за мен :)
Домейна е добър. Може да го ползваш за навигационни системи или за туристическа насоченост.

Поздрави, Александър
 
Последно редактирано:
От: Идея за домейн posoka.net

Мери за отговора. Реших, че ще го правя сайт с информация за различни туристически обекти. Но още не съм измислил от къде да намеря съдържание.
__________________
Подаръци за сватба | Пожелания за 8-ми Март
 
От: Идея за домейн posoka.net

Това е лесна работа, има много сайтове с информация по темата.
Чака те доста работа. Успех!

Поздрави, Александър
 
От: Идея за домейн posoka.net



Само не разбрах защо трябва да получавам спам за да посещавам posoka.com? Луд и спамер умора нямат.
 
От: Идея за домейн posoka.net

ако имаш добра идея която може да е в полза на теб и на посока ком
мога да те свържа с един от собствениците на посока
 
От: Идея за домейн posoka.net

Щом си решил да е за туризъм и обекти в страната - може като начало да започнеш със стоте национални исторически обекта - мисля , че няма добър и изчерпателен сайт по темата, но наистина ще трябва доста да си поиграеш...но за печалба-може би по-скоро нещо за GPS-и наистина :)
 
От: Идея за домейн posoka.net

Аз бих го реализирал като сайт за Геокешинг (виж какво е това) и към сайта да има магазин за продажба на GPS

[video=youtube;-4VFeYZTTYs]http://www.youtube.com/watch?v=-4VFeYZTTYs&feature=player_embedded#![/video]
 
От: Идея за домейн posoka.net

Що не се свържеш с posoka.com и да им предложиш домейна си за една хубава сума?
 

Горе