Идея за домейн

От: Идея за домейн

Ако това е бил предложението на колегата и ти си се отказал от .ком и си взел .нет не говори много добре за теб.. първоначално искаше .КОМ сега минаваш тънканата ли?
 
От: Идея за домейн

Ако това е бил предложението на колегата и ти си се отказал от .ком и си взел .нет не говори много добре за теб.. първоначално искаше .КОМ сега минаваш тънканата ли?

Нека не обръщаме и тая тема на кой, какво. :)

Аз нямам проблеми с това. Даже напротив, като се индексира, ще има трафик и към "краля".
 
От: От: Идея за домейн

Ясна ми е на мен работата, дано не си поел по грешния път за да е по-тънко. :) Успех с проекта.

Казах, че не съм :wink:
Сериозно мисля след няколко седмици да го взема, а и според мен с "нет" изглежда по-добре за е-списание специално за този домейн. Ако го взема ( а това е доста вероятно ) ще пренасоча ком-а към нет-а:)
 

Горе