Избор на хостинг

desaby_design

New Member
На какви критерии за вас трябва да отговаря хостинга и как ги проверявате. /Аз се набутах няколко пъти с изгодни оферти, а не ми се дават големи пари/
 
От: Избор на хостинг

Най-важните неща които винаги проверявам преди да закупя каквато и да било услуга дали "нает сървър" или "виртуален" а дори "споделен хостинг".

- Потребителски мнения (Ревюта) за тях в световни медии.
- Какви технологии използват.
- Има ли възможност за по-нататъшно надграждане на услугата като преминаване на по-висок и изгоден откъм ресурси план.
- Какви са ограниченията защото всяка една компания има ограничения колкото и да пишат че всичко е "unlimited" като например процесорно време, inodes, големина на файлове и не на последно място неща които противоречат на законодателството на дадена държава.
- Общите условия колкото и скучни да ни се струват те ни спестяват адски много проблеми след време ако ги прочетем преди да закупим услугата.
- Техническа поддръжка (Ако отговарят и намерят решение в рамките на 24 часа това е нормално не са длъжни да отговарят до 2 минути и на 3-тата минута да имат готово решение на проблема ти.)

Това са 6-те неща които са основни поне за мен всичко останало е ненужна информация.
 

Горе