Изкарах сайт от пингвин наказанието...

От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

С екзакт мач домейни ли се борите или не? Имам идентичен случай 30,96 - 20, 105 - 26,89 - така денси , говорим за EN.


Аз съм с екзакт мач.
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

По наблъсках линкове, върна ме преди 2-3 дена на старата позиция и неска гледам пак ме ритнал ама този път доста по-надолу от предишния. :( Явно няма да стане работата. :(
 
От: От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

По наблъсках линкове, върна ме преди 2-3 дена на старата позиция и неска гледам пак ме ритнал ама този път доста по-надолу от предишния. :( Явно няма да стане работата. :(


И при мен е така бе, мамичката му и пингвин. Разреждах, налинквах, добавях съдържание и пак нищо. Връщаме на старите позиции и после пак назад ... няма управия.
 
От: От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

И при мен е така бе, мамичката му и пингвин. Разреждах, налинквах, добавях съдържание и пак нищо. Връщаме на старите позиции и после пак назад ... няма управия.

Аз имам странното усещане, че сме в някакъв черен списък и успяваме моментно да пробием и гадината като се усети и пак ни ритва.

Другото, което ми направи впечатление, че за моята ключова дума щото проверявам резултатите в няколко гугъла е уеднаквило топ4 - топ5. Преди бяха различни във всеки Г. След първите 4-5 вече ги меша.
 
От: От: От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Аз имам странното усещане, че сме в някакъв черен списък и успяваме моментно да пробием и гадината като се усети и пак ни ритва.

Другото, което ми направи впечатление, че за моята ключова дума щото проверявам резултатите в няколко гугъла е уеднаквило топ4 - топ5. Преди бяха различни във всеки Г. След първите 4-5 вече ги меша.

Точно това е и според мен. Голяма част от засегнатите сайтове са жертва на новия алгоритм, те се връщат сравнително лесно., така като гледам. Ние обаче явно сме в някакъв листинг дето ще трябва ръчно да се пипне, иначе май няма да стане. Аз регулярно пускам и обжалване до гогле за един от сайтовете и ето какво ми отговарят всеки път.

Dear site owner or webmaster of http://******/, We received a request from a site owner to reconsider http:/*******/ for compliance with Google's Webmaster Guidelines. We've reviewed your site and we still see links to your site that violate our quality guidelines. Specifically, look for possibly artificial or unnatural links pointing to your site that could be intended to manipulate PageRank. Examples of unnatural linking could include buying links to pass PageRank or participating in link schemes. We encourage you to make changes to comply with our quality guidelines. Once you've made these changes, please submit your site for reconsideration in Google's search results. If you find unnatural links to your site that you are unable to control or remove, please provide the details in your reconsideration request. If you have additional questions about how to resolve this issue, please see our Webmaster Help Forum for support. Sincerely, Google Search Quality Team


На сайта дето обжалвам кьорав линк не му остана и пак не го харесват...
 
От: Изкарах сайт от пингвин наказанието...

Няма черен списък, нещата са по-лоши. Все повече се убеждавам, че определен тип сайтове са просто изхвърлени, за да се увеличат приходите от Адсенз. Когато алгоритмите на една търсачка започнат да се ръководят от финансови цели, а не от желанието за предлагане на по-релевантни резултати това е началото на края. В краткосрочен план наистина ще регистрират увеличение на печалбата, но в дългосрочен ще платят много скъпо, защото загубения пазарен дял вече не може да се върне. Bing расте постоянно, а сигурно ще има и други конкуренти. Интернет не търпи вакуум и когато се освободи една ниша веднага се намира кой да се намърда бързо в нея. Google просто доброволно се отказва от лидерската си позиция за едни бързи пари.
 

Горе