Имам въпросче Dropship :)

waldes

Well-Known Member
Става на въпрос за това:http://asia-fashion-wholesale.com/welcome/dropshipping-information/info_11.html

Колкото успях да си преведа с моя куц английски,тези дропъри ми позволяват да продавам тяхна стока в ebay,без да се налага да я притежавам физически.Примерно, ако някой закупи стока от сергията :) ми в ebay,аз трябва да им изпратя адреса за доставка и те се оправят от там-нататък,като транспорта си го плащам аз.Е да,но предварително ли трябва да платя итема на доставчика или след като крайният покупател на мен ми е платил?

Ами тези 1000 долара с 100-те поръчки не мога да зацепя какво искат да кажат с това.Ако има някой желание да помогне:)
 
От: Имам въпросче :)

По принцип при dropshipping-a не е нужно да притежаваш стоката физически за да я предлагаш. Примерно излагаш стоката в Ибей --> намира се купувач -->той ти плаща--> получаваш парите в ПП --> ти поръчваш стоката на dropshipеr-a, като даваш адреса на купувача--> плащаш--> остатъка от парите е за теб.

Изглежда много лесно, но не е ! Ако до момента не си продавал в Ибей по-добре не се захващай. Започни с продажба на продукт, които имаш в наличност да за разбереш как действа системата на Ибей. :)
 
От: Имам въпросче :)

Искат да направиш предварителен депозит от 1000 долара при тях, ще си дръпват от там стойността на всяка поръчка.
Демек прати ни 1000 долара пък ще ти стигнат за първите 100 поръчки.
Дропшипъри с лопата да ги ринеш. Намери си други ;)
 
От: Имам въпросче :)

Искат да направиш предварителен депозит от 1000 долара при тях, ще си дръпват от там стойността на всяка поръчка.
Демек прати ни 1000 долара пък ще ти стигнат за първите 100 поръчки.
Дропшипъри с лопата да ги ринеш. Намери си други ;)

Мда, тези са нек'ви лекета,ще си търся други:)

Noproblem,продавал съм дребни боклуци,колкото да видя как става:)

Мерси за отговорите.
 
От: Имам въпросче :)

Е да,обаче тези от ebay те контрират яко,ако искаш да пробутваш китайското карго там:twisted:


http://reviews.ebay.com/5-Reasons-Not-to-Use-Drop-Shipping-on-eBay_W0QQugidZ10000000010405746


В България дали ще върви този подход?Мамите по форумите и аукционите дали са навити да купуват такава стока..нямам си идея:)
 

Горе