Имам нужда от малко помощ....

thekoceto

New Member
Здравейте,
направих си блог- see-all.info искам ми се да го напълня с клипчета,картинки и в ей такива глупости,използвам NextGEN Gallery ама тъй като плъгина е базиран на някакав флаш не мога да разбера как да пригодя лаик бутонче към всяка снимка и бутон за шаре!?Ще бъда благодарен ако някои ми разясни технологията.....


това ми е в самия пост как да се показва галерията, [nggallery id=30] , след това от настройките на плъгина , нали има "Настройки на галерията", там на 4 бутон е "Галерия" там се задава как да се показват, аз съм избрал "Покажи Браузъра на Изображения Галерията ще отвори Браузъра за Изображения вместо ефекта." Това е както е при мене, първо галерията си има малки изображения, ако натиснеш някое се зарежда нова отделна страница само със конкретната снимка. След това отиваш във файловете на самия плъгин, и във файла който е imagebrowser.php ( намира се ето тука на хоста ти: wp-content/plugins/nextgen-gallery/view/imagebrowser.php) във този файл се ръга кода за лайк бутона, който код е:
<div class="fb-like" data-send="false" data-width="100" data-show-faces="true" ></div>
само това, без никакви адреси на сайтове..само тоя код, така там където се намира бутона, това извлича фесйбука и това лайква.

Това е информацията която един пич тука във този форум ми даде но не мога да се оправя... :(
 
От: Имам нужда от малко помощ....

Направих го но явно заради плъгина за картинки които използвам лайква целия албум а искам всяка картинка по отделно да се лайква
 

Горе