Имам сайт

От: Имам сайт

Зависи дали си решил да инвестираш пари или не.

Ако си решил да инвестираш пари adwords и подобни, купуваш си линкове от други сайтове естествено има доста начини за платена реклама едва ли ще ми стигне времето да ги изброя.

Ако решиш да го рекламираш безплатно, пускаш един блог към сайта с полезна информация по темата на сайта ти и добавяш по социялни мрежи.
Пишеш някоя статия за article marketing пренаписваш я няколко пъти и добавяш в ezinearticles и подовни като в края на статията естествено имаш линк към сайта си.
Оптимизираш си сайта за търсачките като може да ползваш безплатни ресурси като директории, social bookmarks, коментари по други блогове.
Регистрираш се по форуми свързани с темата на сайта ако си полезен на хората обикновенно влизат в сайтовете от подписа ти.
Ами това са общо взето по разпространените начини за рекламиране.
 
От: Имам сайт

Зависи дали си решил да инвестираш пари или не.

Ако си решил да инвестираш пари adwords и подобни, купуваш си линкове от други сайтове естествено има доста начини за платена реклама едва ли ще ми стигне времето да ги изброя.

Ако решиш да го рекламираш безплатно, пускаш един блог към сайта с полезна информация по темата на сайта ти и добавяш по социялни мрежи.
Пишеш някоя статия за article marketing пренаписваш я няколко пъти и добавяш в ezinearticles и подовни като в края на статията естествено имаш линк към сайта си.
Оптимизираш си сайта за търсачките като може да ползваш безплатни ресурси като директории, social bookmarks, коментари по други блогове.
Регистрираш се по форуми свързани с темата на сайта ако си полезен на хората обикновенно влизат в сайтовете от подписа ти.
Ами това са общо взето по разпространените начини за рекламиране.

Тотално грешиш за форумите. В повечето ще се сдобиеш с директен бан след поставяне на комерсиален линк в подписа, независимо колко си компетентен или хелпфул..
 
От: Имам сайт

Аз пък не мисля така,ако си дългогодишен член на даден форум,помагаш с качествени съвети,грижиш се за общият ред на форума,трупаш позитиви възоснова на постовете си и редица други фактори с които да привлечеш вниманието към себе си освен,че има реалната възможност да станеш приятел с администраторите е напълно нормално да получиш и модераторски права.Много хора четейки това което,пиша ще си помислят,че идеята е да се подмазваш на някого с някаква цел,не нямам това предвид говоря за тематични форуми в които с знанията си към дадена материя можеш да бъдеш полезен и по-важното забелязан.
След като станеш част от виртуалното семейство на даден форум и бъдеш приет в него,едва ли някой ще направи проблем за линка в подписа ти да не кажа,че това ще ти е най-малкото преимущество.
Когато става дума за чужди форуми дори и подмазването е вариант ако следваме логиката целта оправдава средствата,все пак едва ли някой от тук е 100% праведен (казано на жаргон) в действията си,още повече ако последните могат да му помогнат за постигането на дадена цел,изключая подривни методи и злоупотреби прилягащи по-скоро на някакъв вид кракери или хлапета мислещи се за black-seo богове.
 
От: От: Имам сайт

Тотално грешиш за форумите. В повечето ще се сдобиеш с директен бан след поставяне на комерсиален линк в подписа, независимо колко си компетентен или хелпфул..

Ами зависи от форума, в повечето няма проблем и едва ли някой ще те бан за линк в най-лошия случай да те помолят да го махнеш.
 
От: Имам сайт

Сложно без пари . Трябва ти добър linkbuilding , сателитки от блоговете и hubpages , добри статии за article директориите , добра google индексация , писане по EN форуми и така нататък .
 

Горе