Има ли свестен .net 3.5 хостинг ?

tihomir_wwf

Member
Здравейте,

някой може ли да препоръча свестен .net 3.5 хостинг, мисля да пускам скоро един проект, и се оглеждам за хостинг :) Сайта няма да е за bg, за това се 4удя дали да не ползвам чуждестранен хостинг, ако някой е ползвал хостинг за .net 3.5. ще съм благодарен за съвети :)


Thanks in advance :D
 
От: Има ли свестен .net 3.5 хостинг ?

wow, съдейки по отговорите (всъщност единствения отговор) си правя 2 извода:

bulhostpro.net е най-добрия .net хостинг:lol: или повечето хора ползват php хостинг:)

P.S. За какво ми трябваше да уча този .нет толкова време :eek:
 
може и да сме само двамата наистина с .net ... всъщност знам за още един member със сигурност. Просто на php има много повече скриптове и хостинга е по ефтин. Аз използвам и двете технологии като все повече сайтове се опитвам да ги правя на asp.net
 
незнам дали защо е така можеби заради лицензната политика на МС за сървър едишъните... но защо не ползваш хостинг в чужбина няма разлика с такъв бг освен ако нямаш нещо голямо за теглене ама и да имаш можеш да постигнеш смесено решение от два хостинга тук и там
 
От: Има ли свестен .net 3.5 хостинг ?

ами, на мен ми трябва главно за чужбина, за това исках и съвет към кой доставчик да се ориентирам, а пък то се оказа, 4е почти никой не ползва asp.net :)
 

Горе