Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

okli

Member
Питането ми е.
Има ли фирма която да предлага подръжка на работещ електронен магазин.
Като под подръжка имам в предвид не само да работи въпросния магазин и да се доработва нещо ако се наложи, но и да разбполага с ресурс да поеме продажбите през магазина както и обслужването на клиентите. Обработка на поръчки и за питвания на клиенти.
 
От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Т.е. искаш да си повериш целия бизнес модел в ръцете на някой, който за пари да ти оперира магазина, а ти да взимаш пари за това? Ако съм разбрал правилно

Искаш ли и склада да е при тях? Т.е. да им наемеш складова площ и да заплащаш за цялостната обработка на продуктите?

Колко си готов да плащаш на поръчка? Колко си готов да плащаш за цялостната поддръжка и мониторинг на сайта и системата?
 
От: От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Това не го разбрах какъв ресурс за продажбите.

Ресурс от добре тренирани човекоподобни има предвид...
 
От: От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Това не го разбрах какъв ресурс за продажбите.

Под ресурс имам впредвид хора които да обработват поръчките да поемат обажданията на клиентите и да го правят професионално.
 
От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Т.е. искаш да си повериш целия бизнес модел в ръцете на някой, който за пари да ти оперира магазина, а ти да взимаш пари за това? Ако съм разбрал правилно

Искаш ли и склада да е при тях? Т.е. да им наемеш складова площ и да заплащаш за цялостната обработка на продуктите?

Колко си готов да плащаш на поръчка? Колко си готов да плащаш за цялостната поддръжка и мониторинг на сайта и системата?

За какъв бизнес модел говориш!? Имаш продукти които да продаваш просто трябва да им научиш характеристиките и особеностите за да можеш да обясниш на клиентите като те питата. Има напрзвена поръчка и просто я изпращаш към склада да си я обработи и изпрати!? Аз не виждам нищо смущаващо в това.
 
От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Еми, ако няма да пакетира този човек и само ще вдига телефоните и ще се информира за стоката, която продава и един човек може да прави това. Няма да ти излезне по-евтино да го възложиш на чужда фирма, защото тя ще иска процент печалба над заплатата на този човек. Ако говориш за примерно заетост 2 часа на ден, защо не му възложиш на този човек и другите неща по обслужването на тази поръчка и така да затвориш кръга? Или ти нямаш стоката и препращаш поръчката към "дропшипъра"

Не пропускай момента когато (да приемем, че има такава фирма) човека, който отговаря за теб отговаря и за още 5 магазина например. Никога не можеш да предложиш обслужването, което би предложил, ако човека е "твой" и той е тясно запознат с материята, за която става въпрос. Примерно, ако продаваш тръборляк за вода 1000 вида джвъчки, всяка с жаргоново название, което само хората, които се занимават знаят. И като звънне някой водопроводчик и каже "имаш ли мъжко-женско джвъч" няма да получиш сигурен съм желания резултат.

Ако вече искаш цялостно решение в стила на Амазон Фулфилмънт центровете е друга бира с повече променливи.

Складово пространство, опаковки, т.н.
 
Последно редактирано:
От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

Ами има разбира се. Правиш си фирма, онлайн магазин, офис, склад, наемаш слижители за всяка необходима позиция и си готов. Те бачкат, ти лапаш

А сега сериозно. Онлайн магазин с до 2000 продукта и до 40-50 продажби дневно се обслужва спокойно от един човек
 
От: Има ли фирма в БГ която да предлага цялостна подръжка на електронен магазин!

......................................
 

Горе