Индексиране на профили

Viko

Well-Known Member
Дайте някоя тайна :)
Става въпрос за следното : правя си профил в някой сайт, слагам си ликовете в подписа(или където може), пингвам и вече месец са идексирани максимум 10 профила от 200-300.
Варианта със събмитването на всеки линк в социалните мрежи не ме устройва ..
Пробвах със слагането на всички линкове в една html страничка и събмит в социални, но вече 4-5 дни, не иска да я индексира ?! Може би причината е че хтмл-а съдържа само линкове
 
пробвай да субмитваш тая html страничка в рсс директории + други линкове(sb бласт, социалки...)

може друг път да пробваш да ги линкваш като отворен линкуиил профил 1 - профил 2 - ..3 - ..4 () 2 линка към твоите сайтове + 1 за предишния профил

аз си ги оставяам така нейчъръл да се намерят, най много 1 пинг да ударя след 3-4 седмици :)
 
  • Like
Реакции: Viko
От: Индексиране на профили

Ок, ще продължа с линк билдинга към тая страница, дано я индексира .. пък оттам гугъл си знае работата : )
Не се бях сетил за да линкуиил-вам профилите, а сега като се замисля е много добра идея. Ще го пробвам при следващата кампания.
Тенкс, имаш реп
 
От: Индексиране на профили

И какъв е смисълът да линкваш профилите? Само защото искаш Гугъл да посети и тях след първия профил? Това е глупост, по-добре линквай сайта си, а пък както ти каза Харо, гошо сам ще ти намери профила след време, един пинг е достатъчен.
 

Горе