Индексиране на Blogger блог

medi

Member
Здравейте,

От повече от една седмица направих блог и съм го добавил в директории и търсачки. Обаче имам един проблем. Блога е индексиран само началната му страница. Как става това. Самите линкове на блога ги и индексирал гугъл но не се появяват статиите все още в никакви търсения.

Сайт на wordpress ги индексира и вкарва в търсенията до 1-2 . Как да ми влязат по-бързо постовете в търсенията.

Пробвах и да добавя линкове в социални мрежи. Пак не става.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Пробвай с пингване. Ето няколко варианта, на които съм попадал в този форум.

pingomatic.com
pingfarm.com
pingywebedition.somee.com
 
От: Индексиране на Blogger блог

Мерси, бях забравил за това. Сега го добавих и да видим резултата.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Трябва да мине повече време за да ти индескира всичко, много бързате. :wink:
 
От: Индексиране на Blogger блог

Здравейте ! От скоро имам блог в blogger .Блогът има по около 300 посещения на ден , но те са главно от препращащи сайтове,yahoo и bing.Google все още не ме е индексирал , а е минала една седмица от създаването на блога.Въпросът ми е -1. Колко време чакате долато ви индексира google?
2.Забелязах , че robots.txt file-а на блога ми изглежда странно-
User-agent: Mediapartners-Google
Disallow:

User-agent: *
Disallow: /search

Sitemap: xxxx
Това ли е нормалният му вид ?
3.Нормално ли е при над 1000 посещения на блога ми да са ми отчетени само 2 клика на реклами от google?

Благодаря предварително !
 
От: Индексиране на Blogger блог

Никой не чака, има си пинг сервизи, има си начини да се викне бота бързо. А пък да чакаш от умрял писмо е същото като да чакаш да те индексира бинг бързо :lol: . Субмитни си линка в няколко социални мрежи.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Submit-нал съм блога в социални мрежи и в около 50 директории,ръчно го събмитнах в Google и още нищо.В Google Webmaster`s Tools има данни за посещения от въпросният господин google bot и няма данни за crawl error`s.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Ми тогава какво искаш? Да ти изкараме блога на първа страница? Прави му линкбилдинг.
 
От: От: Индексиране на Blogger блог

Submit-нал съм блога в социални мрежи и в около 50 директории,ръчно го събмитнах в Google и още нищо.В Google Webmaster`s Tools има данни за посещения от въпросният господин google bot и няма данни за crawl error`s.

А защо всички се мятат неппременно да събмитват нови сайтове в соц. мрежи и директории.Това не изглежда никак натурално.Не е ли по добре да се пълни нов сайт с контент в началото и да се трупат линкове равномерно.
Аз линчо това не го възприемам като правилно СЕО.
Хубаво е да се изкажат хора с опит,дали това с масирания субмит в дир и соц е грешно или не.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Не е грешно въобще - то бг директориите и социалните мрежи не са много, не вреди никак даже.
 
От: Индексиране на Blogger блог

Здравейте,

От повече от една седмица направих блог и съм го добавил в директории и търсачки. Обаче имам един проблем. Блога е индексиран само началната му страница. Как става това. Самите линкове на блога ги и индексирал гугъл но не се появяват статиите все още в никакви търсения.

Сайт на wordpress ги индексира и вкарва в търсенията до 1-2 . Как да ми влязат по-бързо постовете в търсенията.

Пробвах и да добавя линкове в социални мрежи. Пак не става.
http://www.google.bg/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=site:muzika-za-teb.blogspot.com
Гугъл индексира всичко освен ако не му забраниш
 

Горе