Искам да започна дропшипинг

Strahil Milushev

New Member
Здравейте, искам да започна дропшипинг и много ще се радвам ако работя за някого, защото го разбирам и това ми харесва много, както и съм ги вече работил, имам много идеи и ще се радвам ако с някой се сработим, благодаря предварително!

$INeed$

Well-Known Member
Здравей. Какво точно търсиш? Аз не разбрах. Искаш да се прикачиш към някой дропшипър тук. Ще е нужно тогава да дадеш ималко повече информация за себе си, или поне някакво като интро. Повярвай ми, ще привлечеш повече погледи и питанки към теб. Наскоро имаше нещо подобно във фриланса, ако не ми изневерява паметта. Някой търсеше да качват продукти и някакви такива. ;) Успехи все пак.

Strahil Milushev

New Member
Здравей. Какво точно търсиш? Аз не разбрах. Искаш да се прикачиш към някой дропшипър тук. Ще е нужно тогава да дадеш ималко повече информация за себе си, или поне някакво като интро. Повярвай ми, ще привлечеш повече погледи и питанки към теб. Наскоро имаше нещо подобно във фриланса, ако не ми изневерява паметта. Някой търсеше да качват продукти и някакви такива. ;) Успехи все пак.
Нямам претенции какво ще продавам, стига да се търси, благодаря за отговора

$INeed$

Well-Known Member
Нямам претенции какво ще продавам, стига да се търси, благодаря за отговора
Всеки си прави рисърч. Но има и някакви трендове, които мое да следиш. Направи си проучването добре и прецени добре.

Виж на кой пазар също така.

jobs

Member
Здравейте, искам да започна дропшипинг и много ще се радвам ако работя за някого, защото го разбирам и това ми харесва много, както и съм ги вече работил, имам много идеи и ще се радвам ако с някой се сработим, благодаря предварително!
аз предлагам дропшипинг дрехи обувки аксесоари и бижутерия от мед. стомана

mvn_28

New Member
Здравей, предлагам дропшипинг на аутлет дамски и детски облекла

Горе