Искам да продам

От: Искам да продам

2012 е далеч, рано е още

Що не ги оптимизираш и след време пак да се пробваш :)
 
От: Искам да продам

да наисти-на защо не ги оптимизир-аш??
П.П. kuzmanin какъв е тоя домейн :(
 
От: Искам да продам

2012 е далеч, рано е още

Що не ги оптимизираш и след време пак да се пробваш :)

Нямам време наистина .. сега работя само по афф сайтове и хич не мога да обърна внимание на тях ... :/
 
От: Искам да продам

Не вярвам някой друг освен теб да напише Olympic Games по твоя начин.

Т.е - имаш наистина уникални домейни, искай им много пари, гледай да не се минеш.
 
От: От: Искам да продам

Не вярвам някой друг освен теб да напише olympic games по твоя начин.

Т.е - имаш наистина уникални домейни, искай им много пари, гледай да не се минеш.
ника ти е много оправдан...

вместо да се правиш на остроумен защо не беше проверил че средно по 4400 човека на месец търсят точно олимпик геймс по този начин по който е домейна , с останалите вариации търсенията в гугъл само стигат над 6000... и то повечето думи са с висока цена на кликовете... ама не ти си забавно остроумно ироничен... неподготвени не е хубаво да се обаждате ей!
 
От: Искам да продам

Аз виждам обявата така:
----------------------
Продавам

OlimpicGamesLondon.com
OlimpicGamesLondon2012.com

Цената е по 60$ на парче или 100$ - двата заедно.

Има допусната грешка в изписването (Olimpic вместо Olympic)
Но все пак има 4400 търсения месечно в гугъл именно на Olimpic, като горните домейни с малко СЕО, и около 20 статии - излизат на челни позиции. С добавяне на АдСенс - ще постигнете доходност от около 45$-90$ месечно и това е на този етап. Когато олимпийските игринаближат - приходите чувствително ще се повишат.
За контакти: ЛС
----------------------



ПС: Не е Оггин, наистина не е неговият почерк...
 
От: От: Искам да продам

Твоите постове са радост за очите...

Аз виждам обявата така:
----------------------
Продавам

olimpicgameslondon.com
olimpicgameslondon2012.com

Цената е по 60$ на парче или 100$ - двата заедно.

Има допусната грешка в изписването (olimpic вместо olympic)
Но все пак има 4400 търсения месечно в гугъл именно на olimpic, като горните домейни с малко СЕО, и около 20 статии - излизат на челни позиции. С добавяне на АдСенс - ще постигнете доходност от около 45$-90$ месечно и това е на този етап. Когато олимпийските игринаближат - приходите чувствително ще се повишат.
За контакти: ЛС
----------------------



ПС: Не е Оггин, наистина не е неговият почерк...
 
От: Искам да продам

мхм що пък да не му лижеме дупето заради дмоз а...
ако щеш и куреца му лижи, ама се дръжте малко по-нормално.

5000 търсения на месец??
Това са 160-170 на ден, ако си в топ 10 я получиш 10-15, я НЕ ...
заблудените са малко, а като се има й в предвид, че гугъл ти казва, че може би си търсил друго и все пак си дава резултати от Olympic games ...
 
От: От: Искам да продам

ако щеш и куреца му лижи, ама се дръжте малко по-нормално.

5000 търсения на месец??
Това са 160-170 на ден, ако си в топ 10 я получиш 10-15, я НЕ ...
заблудените са малко, а като се има й в предвид, че гугъл ти казва, че може би си търсил друго и все пак си дава резултати от olympic games ...

абе ти не ми обяснявай аз как да се държа , идва той и почва да се прави на остроумен а ние да му се държим нормално щото бил едитор в дмоз , еми може да му станеш жена в такъв случай... дръж се ти по нормално като толкова ти е мерак. писна ми от подмазвачи и моралисти
 
От: От: От: Искам да продам

абе ти не ми обяснявай аз как да се държа , идва той и почва да се прави на остроумен а ние да му се държим нормално щото бил едитор в дмоз , еми може да му станеш жена в такъв случай... дръж се ти по нормално като толкова ти е мерак. писна ми от подмазвачи и моралисти
ще му стана къвто си искам ... а ти може да не ми държиш такъв тон ...
Нито съм те обидил нещо, нито нищо ...
Всички давате яко акъл, спрете се малко, тука от Абрамович нагоре само сте се събрали.
По-спокойто, всеки има право да коментира.
Ако нещете коментари - направете като в дата.бг - забранете ги и няма да се коментира ...
 
От: От: От: От: Искам да продам

ще му стана къвто си искам ... а ти може да не ми държиш такъв тон ...
Нито съм те обидил нещо, нито нищо ...
Всички давате яко акъл, спрете се малко, тука от Абрамович нагоре само сте се събрали.
По-спокойто, всеки има право да коментира.
Ако нещете коментари - направете като в дата.бг - забранете ги и няма да се коментира ...

не знам кой започна първи с тона и с куровете , така че не се прави на света вода ненапита
 
От: Искам да продам

не е Огин, ама ако искате някога да имате сайт в дмоз може да се държите по-нормално с будалата :)

Яку, тъкмо се чудех от къде се кандидатства :wink:
Искам да поместя следния сайт:
http://www.NeMeEbe.com
Още работим по sitemap че е доста работа, ама щом имаме наш човек там - гутову ши стани!
Най после и Гугъл възприе прекрасната ориенталска тактика на шуробаджанащината, не ми се вярваше че ще стане, ама ето - факт е вече! :eek:
Жик Так
 

Горе