Искате ли безплатен .edu поддомейн?

vetzkov

Well-Known Member
Здравейте!

Рядко пускам ресурси, защото ценя своето, а и вашето време и не смятам, че е редно да се спами с всякакви глупости. Днес реших да споделя нещо, което се счита от много интернет маркетъри за меката на линк билдинга. Става въпрос за .еdu линкове и по-точно - ваш собствен .edu поддомейн.

Ако сте заинтересовани прочетете тук:
http://www.honestworkfromhomesuccess.com/seo-web-design/7749-get-your-free-edu-domain-today.html

и ще разберете как и какво да направите. Подчертавам, че аз нямам никаква изгода от това предложение.

Репутация ще бъде добре дошла :)

Благодаря.
 
От: Искате ли безплатен .edu поддомейн?

понеже гугъл обича еду домейните..и им слага добър пр възможно ли е и субдомейна след врееме да се вдигне ако се постне някои добър артайкъл на него?
 
Re: От: Искате ли безплатен .edu поддомейн?

понеже гугъл обича еду домейните..и им слага добър пр възможно ли е и субдомейна след врееме да се вдигне ако се постне някои добър артайкъл на него?

impossible is nothing - adidas
 
Благодаря ти! Имаш репутация от мен. И ето и още нещо полезно по темата - subdomain от afraid.org. Мисля, че columbus.edu ще свърши работа за събдомейн, поне ако желаете да хоствате сайтчето на ваша машина, а не както е в офертата по-горе.

П.П. И аз няма да откажа репутация :)
 

Горе